Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe rangs

Smaiļošanas un kanoe rangs 2019

  • font size

2019.gada gala rangs

Smaiļotāji Vīrieši: Kanoe Vīrieši:
1.Aldis Artūrs Vilde(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 224p.
2.Aleksejs Rumjancevs (OC Limbaži) 178,5p.
3.Kaspars Tīklenieks(OC Limbaži) 169p.
4.Deniss Volkovs( Spars) 138,5p.
5.Egils Kalns(Jelgavas BJSS) 128,5p.
6.Mārtiņš Veispals(Barons) 113p.
7.Artūrs Derkusovs(Jelgavas BJSS) 94p.
7.Roberts Pumpa(SASS) 94p.
9.Rūdolfs Segliņš(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 88,5p.
10.Gints Markavičs(Brocēnu BJSS) 87,5p.
11.Roberts Akmens (Prestol)82p.
12.Jānis Renārs Bronka( Ventspils Spars) 78,5p.
13.Kristaps Laube(Rīdzenes BJSS) 76p.
14.Nauris Tomsons(Limbažu un salacgr.n.s.sk.)72,5p.
14.Aigars Cīrulis(Limbažu un salacgrīvas n.s.sk.) 72,5p.
16.Roberts Altmanis(Jelgavas BJSS) 71,5p.
17.Vladislavs Fostijs(Rīdzenes BJSS) 61p.
18.Otto Gerbers(Jelgavas BJSS) 60p.
19.Zigmārs Cinovskis(Jelgavas BJSS) 58,5p.
20.Jēkabs Kalenda(Spars) 58,5p.
21.Edvards Ceipe(Rīdzenes BJSS) 58,5p.
22.Kristofers Lamberts(Rīdzenes BJSS) 57p.
22.Kārlis Dumpis(Jelgavas BJSS)57p.
24.Hedijs Vents Brunevics(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 56,5p.
25.Rihards Silārs(Jelgavas BJSS) 51p.
26.Ričards Vagulis(Limbažu un salacgr.n.s.sk.) 50,5p
27.Ervīns Vēveris(KC) 47p.
28.Sergejs Nemņaševs(KC) 47p.
29.Valters Sudmalis(Rīdzene)46,5p.
30.Valters Mančass(SASS) 46,5p.
31.Juris Alsbergs(Limbažu un salacgr.n.s.sk.) 44,5p.
31.Inguss Justs(Rīdzenes BJSS) 44,5p.
33.Mārtiņš Gvazdžiausks(Rīdzenes BJSS) 44p.
34.Henrijs Horts(SASS) 40,5p
35.Edijs Bajārs(SASS) 40,5p.
36.Māris Cilinskis(Limbažu un salacgr.n.s.sk.) 34p.
37.Jānis Geidāns(KC) 34p.
38.Mārtiņš Upītis(KC) 34p.
39.Ivans Jurinovs(SASS)21p..
40.Jānis Reinis Brunēvics(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 15p.
40.Kristaps Matiass Knops(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 15p.
42.Reinis Kalnarājs(Rīdzene) 10p.
43.Rodžers Matvējevs ( KC) 10p.
1.Aivis Tints(ATTEKAS SALA) 315,5p.
2.Roberts Lagzdiņš (Jelgavavs BJSS) 198 p.
3.Gatis Pranks (ATTEKAS SALA) 168 p.
4.Staņislavs Leščinskis(BJSS Rīdzene) 137p.
5.Kārlis Rušmanis(Ozolnieki) 89,5 p
6.Dāvis Iļjins(Ventspils ‘’Spars'') 73,5 p.
7.Aleksejs Ševcovs(Jelgavas BJSS) 56,5 p.
8.Dagnis Iļjins (Zelta Latvija) 53,5p.
9.Ansis Grišāns(Brocēnu n.s.sk.) 52,5 p.
10.Alekss Podenskis(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 49 p.
11.Matīss Ozols(Jelgavas BJSS) 41,25 p.
12.vitālijs Upenieks(Jelgavas BJSS) 39,5 p.
13.Jurijs Ševcovs(Jelgavas BJSS) 34,75 p.
14.Ivo Jēkabsons(Ventspils ‘’SPARS’') 32p.
15.Linards Baumanis (Talsu n.s.sk.) 30p.
16.Boriss Lonskis(Zemgale) 25 p.
17.Raivo Jēkabsons(Ventspils ‘' SAPRS’’) 25 p.
18.Kristers Frišenfelds(Ventspils ‘’Spars’') 24p.
19.Ginters Kublinskis(Limbažu/Salacgr.n.s.s.) 21p.
20.Nils Mediņš(Jelgavas BJSS) 17 p.
21.Iļja Lučenkovs(Rīdzenes BJSS) 16,75 p.
22.Kristians Kacars(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 15 p.
23.Dāvids Alijevs(SASS-MSĢ) 13p.
24.Rinalds Ozolnieks(Talsu n.s.sk.) 10,5 p.
 
Smaiļotājas sievietes: Kanoe sievietes
1.Laura Skukauska(BJSS Rīdzene) 192,5 p.
2.Madara Aldiņa(BJSS Rīdzene) 167,5p.
3.Sabīne Cirša(Limbažu/Salacgr.n.s.s.) 109 p.
4.Žanete Valentīna(ŪSK BARONS) 94,5 p.
5.Baiba Petrovska(Jelgavas BJSS) 81,5p.
6.Santa Dreimane(lImbažu/Salacgr.n.s.sk.) 77,25p.
7.Līva Parfenkova(BJSS Rīdzene) 64,87p.
8.Santa Strode(Limbažu/Salacgr.n.s.sk.) 52,5p.
9.Elīna Veispale( SASS/MSĢ) 51 p.
10.Katrīna Smiltniece(Jelgavas BJSS) 39,5 p.
11.Linda Breidaka(Brocēnu BJSS)34,5p.
12.Eva Altrofa(Rīdzenes BJSS) 34p.
13.Elizabete Vīksne(Limbažu /Salacgrīvasn.s.sk.) 32,25 p.
14.Margarita Oša(Rīdzenes BJSS) 29,25p.
15.Sigita Monta Dreimane(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 28,25p.
16.Sammera Pojarkova(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 21,5 p.
17.Amanda Opalā(BJSS Rīdzene) 13p.
18.Nadžezda Šatohina ( Rīdzenes BJSS) 10 p.
19.Kristīne Poļaka(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 7,87 p.
20.Reina Rituma(Rīdzens BJSS) 6,25p.
21.Andriana Bogdanova(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 5,25 p.
22.Mārīte Bizika-Berkāne(Limbažu/ Salacgrīvas n.s.sk.) 5,25 p..
1.Jūlija Gutova (Jelgavas BJSS) 105p.
2.Agnija Bērziņa(OC Limbaži) 88p.
3.Alīna Mihailova(Spars)61,5p.
4.Romina Grīnvalde(Limbažu un salacgr.n.s.sk.) 44,5p.
5.Elīna Getnere (Limbažu un salacgri.n.s.sk.) 28,5p.
6.Jekaterina Stefanoviča (AK KAIJA) 25p.
7.Līga Kariņa(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 22,5p.

 

Smaiļotāji juniori: Smaiļotājas juniores:

1.Aigars Cīrulis(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 388p.
2.Nauris Tomsons(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 249p.
3.Zigmārs Cinovskis(Jelgavas BJSS) 213p.
4.Henrijs Horsts(SASS) 183p.
5.Ričards Vagulis(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 168p
6.Edvards Ceipe ( Rīdzenes BJSS) 166p.
7.Otto Gerbers(Jelgavas BJSS) 159p.
8.Jēkabs Kalenda(Ventspils Spars) 153p.
9.Ingus Justs(Rīdzenes BJSS) 152,5p.
10.Kristaps Leinišs(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.)143p.
11.Edijs Bajārs ( SASS) 134,5p.
12.Rihards Silārs (Jelgavas BJSS) 131,5p.
13.Juris Alsbergs (Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 121,5p.
13.Jānis Reinis Brunēvics(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 121,5p.
15.Valters Mančass(SASS)120p.
16.Kārlis Dumpis(Jelgavas BJSS)115p.
17.Ivans Jurinovs(SASS) 112,5p.
18.Pēteris Šlosbergs(Rīdzenes BJSS) 79p.
19.Mikaels Mihailjans (SASS) 70p.
20.Rainers Švecs(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 62p.
21.Ralfs Kariņš(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 54,5p.
22.Mārcis Līmanis (SASS)51,5p
23.Dāvis Zujevs(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 51p.
23.Kristaps Matiass Knops(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 51p.
23.Augusts Melderis(Brocēnu BJSS) 51p.
26.Elgars Jevsējevs (rīdzenes BJSS)50,5p.
27.Rihards Aleksandrs Rikters(SaSS)40,5p.
28.Rihards Aleksandrs Rikters ( SASS) 40p.
29.Mārtiņš Pēteris Jirgensons(Limbažu un salacgr.n.s.sk.) 37,5p.
1.Katrīna Smiltniece(Jelgavas BJSS) 232,5p.
2.Sigita Monta Dreimane(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 218,5p.
3.Linda Breidaka(Brocēnu BJSS) 203,5p.
4.Reina Rituma(Rīdzenes BJSS) 192p.
5.Margarita Oša ( Rīdzenes BJSS) 190,5p.
6.Elizabete Vīksne(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 180p.
7.Sammera Pojarkova(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 180p.
8.Santa Strode(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 172,5p.
9.Margarita Sokolova(Rīdzenes BJSS) 137,5p.
10.Valērija Kleine(Rīdzenes BJSS) 134p.
11.Laura Liene Mazburša (Rīdzens BJSS)109,5p.
12.Nadežda Šatohina(Rīdzenes BJSS) 105p.
13.Melina Smirnova (Rīdzenes BJSS)100p.
14.Vanesa Pojarkova(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 88p.
15.Rozanna Ieva Kananjeva (Rīdzenes BJSS)84p.
16.Aelita Imaka (Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 70,5p.
17.Kitija Evija Puškeire(Rīdzenes BJSS)31,5p.
18.Vineta Krausa(Jelgavas BJSS)29,5p.
19.Kristīne Poļaka ( Limbažu/ Salacgrīvas n.s.sk.) 28p.
20.Kitija Ķibilda(Jelgavas BJSS) 22,5p.
20.Monta Hartmane(Jelgavas BJSS) 22,5p.
22.Sanija Strode(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 17p.

 

Kanoe juniori: Kanoe juniores:
1.Aleksejs Ševcovs(Jelgavas BJSS) 262p.
2.Jurijs Ševcovs(Jelgavas BJSS) 251p.
3.Iļja Lučenkovs(Rīdzenes BJSS) 216p.
4.Nils Mediņš(Jelgavas BJSS) 130,5p.
5.Antons Kalatiņins(Rīdzenes BJSS) 126p.
6.Arturs Ikštelis (Talsu n.s.sk.)110,5p.
7.Valters Mārtinsons(Rīdzenes BJSS) 100p.
8.Aleksejs Čikuns(Jelgavas BJSS) 88,5p.
9.Kārlis Grunte(Talsu n.s.sk.) 88p.
10.Kims Čerkašins(Jelgavas BJSS) 85,5p.
11.Daniils Antonovs( Rīdzenes BJSS) 80p.
12.Artjoms Nitijevskis (Rīdzenes BJSS) 63p.
13.Daniels Mežeckis(Brocēnu BJSS) 52p.
14.Artūrs Uzulnieks (Rīdzenes BJSS)42p.
15.Artis Žube (Rīdzenes BJSS)42p.
16.Kārlis Mārtinsons(Rīdzenes BJSS)42p.
17.Adrejs Paimetovs (Rīdzenes BJSS)17p.
18.Andrejs Fomenko(Rīdzenes BJSS) 16.5p.
19.Gļebs Vasiļjevs(Ventspils Spars) 15p
1.Elīna Getnere (Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 97,5p.
2.Alīna Mihailova(Ventspils Spars) 75p.
3.Romina Grīnvalde (Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 56,5p.

Smaiļotāji jaunieši: Smaiļotājas jaunietes:
1.Valters Mančas(SASS) 186p.
2.Juris Alsbergs(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 161p.
3.Kārlis Dumpis ( Jelgavas BJSS) 109p.
4.Mihails Mihaljans ( SASS) 105p.
5.Dāvis Zujevs ( Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 92p.
6.Otto Gerbers(Jelgavas BJSS) 90p.
7.Ivans Jurinovs(SASS) 90p.
8.Kristaps Matiass Knops (Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 88p.
9.Lauris Jansons( SASS) 62p.
10.Jānis Kaurāts (Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 60p.
11.Erasts Nazarenko (Rīdzenes BJSS) 48p.
12.Iļja Vincāns(Rīdzene) 46,5p.
13.Mārtiņš Girgensons (Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 22p.
14.Mārcis Galenieks ( SASS) 13p.
1.Elizabete Vīksne (Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 138p.
2.Santa Strode(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 136p.
3.Sammera Pojarkova (Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 126p.
4.Margarita Sokolova(Rīdzenes BJSS) 118p.
5.Aelita Imaka ( Limbažu /Salacgrīvas n.s.sk.) 111p.
6.Rozanna Ieva Kanajeva(Rīdzenes BJSS) 86p.
7.Vanesa Pojarkova (Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 84p.
8.Terēze Priedola ( SASS) 42p.
9.Vineta Krausa(Jelgavas BJSS) 39p.
10.Sanija Strode(Limbažu un SAlacgrīvas n.s.sk.) 28,5p.
11.Monta Hartmane(Jelgavas BJSS) 25p.
12.Undīne Veidemane (Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 17p.
13.Kitija Ķibilda (Jelgavas BJSS) 15p.
14.Līga Lūse (Rīdzenes BJSS) 11p.
14.Sabīne Pīlāga ( Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 11p.

Kanoe jaunieši: Smaiļotājas U23: Kanoe U23 sievietes:
1.Valters Mārtinsons( Rīdzenes BJSS) 175p.
2.Antons Kalatiņins (Rīdzenes BJSS) 170p.
3.Artūrs Ikštels (Talsu n.s.sk.) 113p.
4.Daniels Mežeckis (Brocēnu BJSS) 105p.
5.Kārlis Grunte( Talsu NSS) 99p.
6.Artūrs Daniels Uzulnieks (Rīdzenes BJSS) 88p.
7.Artis Žube (Rīdzenes BJSS) 78p.
8.Andrejs Fomenko ( Rīdzenes BJSS) 69p.
9.Gļebs Vasiļjevs ( Ventspils Spars) 47p.
10.Aleksis Engelbrehts ( Rīdzenes BJSS) 10p.
1.Laura Skukauska (Rīdzenes BJSS) 129p.
2.Sabīne Cirša (Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 82,5p
3.Santa Dreimane ( Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 76,5 p.
4.Eva Altrofa (Rīdzenes BJSS) 61,5p.
5.Līva Parfenkova (Rīdzenes BJSS) 37,5 p.
6.Kitija Puškeire (Rīdzenes BJSS) 37,5p

1.Jūlija Gutova (Jelgavas BJSS) 193p.


Smaiļotāji U23: Kanoe U23:
1.Roberts Akmens(Prestol)367p.
2.Aldis Artūrs Vilde (Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 174p.
3.Egils Kalns (Jelgavas BJSS) 82,5p.
4.Rūdolfs Segliņš (Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 82,5p.
5.Kristofers Lamberts(Rīdzenes BJSS) 82,5p.
6.Kristaps Laube (Rīdzenes BJSS) 82,5p.
7.Roberts Altmanis(Jelgavas BJSS)76,5p.
8.Jānis Renārs Bronka(Ventspils Spars) 69p.
9.Gints Markavičs(Brocēnu BJSS) 69p.
10.Hedijs Vents Brunēvics(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 67,5p.
11.Vladislavs Fostijs (Rīdzenes BJSS) 60p.
12.Artūrs Derkusovs(Jelgavas BJSS)50,5p.
13.Māris Cilinskis(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.)48,5p.
14.Uvis Arbidāns(Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 48,5p.
15.Markuss Janotāns (Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.)40,5p.
16.Reinis Kalnarājs (Rīdzenes BJSS) 29p.
17.Rihards JēkabsDzenis (Brocēnu BJSS)22,5p.
18.Aleksanrs Jevsējevs (Rīdzens BJSS)19,5p.
19.Dāvids Zilberts (Rīdzenes BJSS)13p.
20.Arturs Kleins(Rīdzenes BJSS) 11p.
1.Ansis Grišāns(Brocēnu BJSS)255p.
2.Matīss Ozols(Jelgavas BJSS) 171p.
3.Roberts Lagzdiņš(Jelgavas BJSS)113p.
4.Rinlds Ozolnieks(Ventspils Spars) 69p.
5.Reinis Grundulis(Ventspils SPARS) 67,5p.
6.Vitālijs Upenieks(Jelgavas BJSS) 60p.
7.Kārlis Rušmanis (Ozolnieku a.k.) 55,5p.
8.Boriss Lonskis(Zemgale)49p.
9.Ginters Kublinskis (Limabažu un salacgrīvas n.s.sk.)22,5p.