Zemgales rudens maratons Latvijas, Baltijas čempionāts maratonā smaiļošanā un kanoe

Rezultāti

Zemgales rudens maratons
Latvijas, Baltijas čempionāts maratonā
smaiļošanā un kanoe airēšanā
           
2016. gada 1. oktobrī, Jelgavā
           
K-1 SIEVIETES (1997. g. dz. un vec.)  8 km
           
1 50 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 41:23.56
2 49 Madara Aldiņa 1994 BJSS Rīdzene 41:54.91
3 26 Gabriele Rauckyte 1997 Panevēža (LT) 45:00.75
4 35 Eve Kulasalu 1992 Pērnava (EST) 45:06.44
5 13 Elena Memliukaite 1994 Kauņa (LT) 45:40.05
6 24 Lada Cechova 1997 Panevēža (LT) 47:10.39
7 10 Evita Bole 1990 AK Kaija 55:50.48
           
K-1  JUNIORES (1998. - 1999.) 8 km
           
1 34 Anette Baum 1998 Pērnava (EST) 42:42.57
2 315 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 44:39.48
3 145 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 44:50.35
4 316 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 44:52.65
5 147 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 45:37.03
6 114 Linda Krilovska 1999 Ventspils Spars 45:41.55
7 52 Līva Parfenkova 1999 BJSS Rīdzene 46:44.01
8 27 Zymante Prakapaviziute 1999 Panevēža (LT) 48:36.15
9 55 Marija Prohorova 1998 BJSS Rīdzene 48:42.05
10 115 Megija Kūle 1999 Ventspils Spars/MSĢ 48:45.06
11 15 Medeine Blozyte 1999 Kauņa (LT) 52:30.49
           
K-1 JAUNIETES (2000. - 2001.) 8 km
           
1 16 Viktorija Petraviciute 2000 Kauņa (LT) 43:04.71
2 400 Ala Grigorjeva 2000 Zarasai (LT) 44:45.63
3 318 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 46:49.22
4 116 Anna Saļņikova 2001 Ventspils Spars 47:09.10
5 61 Valērija Kačana 2000 BJSS Rīdzene 48:00.66
6 37 Piia Liisa Kunnapas 2001 Pērnava (EST) 48:41.23
7 18 Austeja Blozyte 2001 Kauņa (LT) 48:48.72
8 391 Gabriele Macijauskaite 2001 Kauņa (LT) 48:49.95
9 170 Elīna Veispale 2000 MSĢ TS Jūrmala 49:31.99
10 60 Valērija Kleine 2001 BJSS Rīdzene 50:44.78
11 36 Jane - Lii Koltsov 2000 Pērnava (EST) 50:52.44
12 140 Iris Paalmae 2001 Tartu (EST) 51:31.65
13 63 Laura Mazburša 2001 BJSS Rīdzene/MSĢ 51:54.15
14 62 Madara Lejiņa 2000 BJSS Rīdzene/MSĢ 52:35.73
15 58 Hanna Hansone 2001 BJSS Rīdzene 53:38.85
16 59 Anna Dementjeva 2001 BJSS Rīdzene 56:56.88
  17 Kamile Jakubelskaite 2001 Kauņa (LT) IZST.
           
K-1 MEITENES (2002. - 2005.) 8 km
           
1 38 Marleen - Kirsika Braumann 2003 Pērnava (EST) 45:59.07
2 64 Margarita Oša 2002 BJSS Rīdzene 46:05.70
3 148 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 47:47.58
4 65 Reina Rituma 2002 BJSS Rīdzene 49:15.62
5 346 Tatjana Zujeva  2003 Visagina (LT) 50:34.79
6 118 Alīna Mihailova 2002 Ventspils Spars 53:32.08
7 141 Kaja Asi 2002 Tartu (EST) 55:48.40
8 66 Annija Jākobsone 2002 BJSS Rīdzene 56:39.28
9 40 Sade Lee Kerge 2003 Pērnava (EST) 56:42.20
10 347 Anastasija Pokatajeva 2003 Visagina (LT) 59:38.85
11 348 Izabela Igumnova 2002 Visagina (LT) 1:04:10.93
12 350 Rostislava Kenebas 2003 Visagina (LT) 1:05:22.01
           
C-1 ZĒNI (2002. - 2005.) 8 km
           
1 149 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 46:30.87
2 352 Slava Buglak 2004 Visagina (LT) 49:37.49
3 41 Ilja Kuznetsov 2003 Pērnava (EST) 52:14.20
4 150 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 53:00.81
5 151 Kims Čerkašins 2002 Jelgavas BJSS 56:21.56
6 319 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 57:46.70
7 351 Andrej Paškovskij 2002 Visagina (LT) 58:09.58
8 67 Valters Mārtinsons 2003 BJSS Rīdzene 1:00:16.35
9 308 Kārlis Grunte 2003 Talsu NSS 1:22:00.05
10 120 Jonatāns Siders 2002 Ventspils Spars bez laika
11 122 Daniēls Siders 2005 Ventspils Spars bez laika
  121 Gļebs Vasiļjevs 2003 Ventspils Spars IZST.
  69 Aleksandrs Titovs 2002 BJSS Rīdzene IZST.
  68 Ņikita Martjučenkovs 2003 BJSS Rīdzene IZST.
           
C-1 SIEVIETES 8 km
           
1 320 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu/Salacgrīvas NSS 49:33.23
           
C-1 JUNIORES  8 km
Npk. Nr. Vārds, uzvārds Dz.g. Komanda  Rezultāts
1 152 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS/MSĢ 49:44.69
2 353 Jelizaveta Jermakova 1999 Visagina (LT) 57:32.82
3 321 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS/MSĢ 1:04:01.90
  70 Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene IZST.
           
K-1 vīrieši (veterāni - 50) 8 km
1   Valentīns Lagzdiņš 1975 SK Zemgale 42:26.64
2   Oleg Sedletski 1967 Tallina (EST) 43:18.84
3   Raitis Biezais 1974 KC Jelgava 44:29.52
4   Viesturs Daugulis 1966 Lemiseles airi 44:46.20
5   Uģis Gūtmanis 1969 LKB 47:10.32
           
K-1 vīrieši (veterāni 51+) 8 km
1   Igor Lychev 1964 Sanktpēterburga (RU) 41:14.68
2   Andris Veinbergs 1962 KC Jelgava 48:33.40
3   Ēriks Meiers 1950 Ventspils 58:04.42
           
C-1 vīrieši (veterāni 51+) 8 km
1   Viktors Moisejenkovs 1964 SK Zemgale 44:45.50
2   Imants Orna 1954 ŪSK Attekas sala 49:24.80
3   Jevgēnijs Blažēvičs 1956 Rīga 53:55.04
4   Valentīns Bobkovs 1964 SK Zemgale 1:00:27.04
           
K-1 vīrieši (veterāni - 50) 8 km
1   Andrejs Mackevičs 1967 Bolderāja 50:16.52
2   Aleksandrs Višņevskis 1966 Lucavsalas airi 50:38.18
           
K-1 sievietes (veterānes - 50) 8 km
1   Solveiga Lapa 1972 Airesana.lv 49:28.17
2   Ilze Plakane 1982 LKB 51:51.15
3   Evija Zute 1974 Rīga 52:23.08
4   Aelita Plinta 1967 KC Jelgava 56:49.97
           
K-1 sievietes (veterānes 51+) 8 km
1   Ildze Blumbaha 1951 Liepājas SSK 53:23.93
           
K-1 ZĒNI (2002. - 2005.) 8 km
           
1 142 Aron Faber 2002 Tartu (EST) 41:44.00
2 71 Ingus Justs 2002 BJSS Rīdzene 44:00.56
3 366 Albert Orlov 2003 Tallina (EST) 44:04.09
4 43 Martin Eier 2003 Pērnava (EST) 44:06.43
5 125 Rainers Uplejs 2002 Ventspils Spars 44:47.24
6 156 Otto Gerbers 2003 Jelgavas BJSS 44:57.73
7 153 Zigmārs Cinovskis 2002 Jelgavas BJSS 45:30.83
8 173 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ TS SASS 47:14.32
9 74 Marks Hansons 2003 BJSS Rīdzene 47:17.73
10 75 Jānis Francis Žurilo 2002 BJSS Rīdzene 47:18.34
11 365 Aleksandr Pekhenko 2002 Tallina (EST) 47:33.94
12 130 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils Spars 47:48.68
13 364 Kris Normet 2002 Tallina (EST) 47:57.59
14 322 Markuss Irmejs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 48:04.28
15 72 Pēteris Šlosbergs 2002 BJSS Rīdzene 48:45.26
16 28 Gvidas Zebrys 2002 Panevēža (LT) 49:06.69
17 171 Mārcis Galenieks 2005 MSĢ TS SASS 49:10.39
18 327 Kristaps Matiass Knops 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 49:16.88
19 355 Henrikas Noreikis 2004 Visagina (LT) 49:22.66
20 176 Māris Galenieks 2005 MSĢ TS SASS 49:27.43
21 325 Reinis Jānis Brunēvics 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 49:48.72
22 329 Juris Siliņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 49:50.32
23 174 Mikaels Mihaeljans 2003 MSĢ TS SASS 49:55.13
24 310 Renārs Bērziņš 2004 Talsu NSS 50:04.57
25 42 Kevin Poljans 2002 Pērnava (EST) 50:09.16
26 128 Kārlis Putniņš 2003 Ventspils Spars 50:23.30
27 324 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 50:33.42
28 160 Stefans Gricenko 2002 Jelgavas BJSS 51:47.87
29 330 Mikus Irmejs 2004 Limbažu/Salacgrīvas NSS 51:57.88
30 328 Dāvids Zujevs 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 52:41.22
31 172 Markos Kampanella 2002 MSĢ TS SASS 52:54.67
32 354 Ignas Ledzinskas 2003 Visagina (LT) 52:57.26
33 309 Eduards Siliņš 2003 Talsu NSS 52:58.23
34 79 Ēriks Upmanis 2003 BJSS Rīdzene 53:03:01
35 326 Mārtiņš Jirgensons 2004 Limbažu/Salacgrīvas NSS 53:04.74
36 155 Elvijs Semjonovs 2002 Jelgavas BJSS 53:11.73
37 357 Lukas Kolelis 2004 Visagina (LT) 53:43.13
38 78 Rolands Kalniņš 2005 BJSS Rīdzene 55:55.71
39 367 Lauri Potaptsuk 2003 Tallina (EST) 57:24.95
40 363 Kaarel Saar 2002 Tallina (EST) 58:13.19
41 359 Kiril Sutiagin 2004 Visagina (LT) 58:29.14
42 323 Dzintars Siliņš 2004 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:08:53.64
           
K-1 VĪRIEŠI (1997. g. dz. un vec.)  16 km
           
1 332 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:15:29.11
2 360 Jonas Ragauskas 1976 Visagina (LT) 1:15:40.28
3 158 Oskars Rikters 1975 ŪSK Barons 1:16:38:38
4 157 Mārtiņš Veispals 1990 ŪSK Barons 1:17:31.02
5 178 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 1:19:44.00
6 12 Valērijs Pavlovs 1987 AK Kaija 1:20:55.51
7 177 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 1:21:22.77
8 300 Endijs Bikovičs 1991 MSĢ TS SASS 1:22:11.79
9 83 Juris Apters 1993 BJSS Rīdzene 1:24:38.42
10 302 Ivans Tolstojs 1994 MSĢ TS SASS 1:24:42.03
11 370 Rodžers Matvejevs 1984 KC Jelgava 1:24:43.75
12 398 Tomas Andrijauskas  1995 Zarasai (LT) 1:25:55.32
13 331 Māris Bergšteins 1983 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:28:42.55
14 371 Sergejs Nemņaševs 1988 KC Jelgava 1:38:13.39
  301 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS IZST.
  19 Aurimas Pupelis 1996 Kauņa (LT) IZST.
  85 Arturs Kleins 1997 BJSS Rīdzene IZST.
  311 Roberts Akmens 1996 Talsu NSS/MSĢ IZST.
           
           
K-1 JUNIORI (1998. - 1999.) 16 km
           
1 159 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1:16:45.24
2 163 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 1:17:32.32
3 161 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1:17:44.03
4 334 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:18:35.31
5 162 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 1:18:36.36
6 387 Santis Pupuriņš 1998 Ventspils Spars 1:19:16.70
7 20 Tomas Jusevcius 1999 Kauņa (LT) 1:21:06.66
8 97 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS Rīdzene 1:27:53.57
9 86 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 1:28:39.44
10 391 Tadas Kairis 1999 Kauņa (LT) 1:28:40.48
11 99 Roberts Napituhins 1999 BJSS Rīdzene/MSĢ 1:29:02.15
12 95 Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS Rīdzene 1:30:04.17
13 131 Aleksandrs Saipulājevs 1998 Ventspils Spars 1:31:04.95
14 98 Gregors Nīss 1999 BJSS Rīdzene 1:31:16.74
15 90 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS Rīdzene 1:31:26.87
16 93 Niklāvs Lībers 1999 BJSS Rīdzene 1:31:44.63
17 91 Aleksandrs Jevsejevs 1999 BJSS Rīdzene 1:35:18.31
18 29 Lukas Sakalys 1999 Panevēža (LT) 1:39:49.01
19 87 Guntis Rubīns 1998 BJSS Rīdzene 1:41:32.77
  96 Ruvims Kagans 1999 BJSS Rīdzene IZST.
  21 Egidijus Stepsys 1999 Kauņa (LT) IZST.
           
K-1 JAUNIEŠI (2000. - 2001.) 16 km
           
1 304 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 1:17:34.53
2 31 Deividas Liukpetris 2000 Panevēža (LT) 1:21:24.14
3 337 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:22:23.24
4 305 Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 1:22:59.14
5 339 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:25:33.22
6 100 Rauls Abasovs 2001 BJSS Rīdzene 1:26:41.47
7 164 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 1:26:42.45
8 369 Egils Kalns 2000 KC Jelgava 1:26:53.75
9 368 Ronald Kristjuhan 2000 Tallina (EST) 1:26:55.65
10 134 Matīss Milzers 2001 Ventspils Spars 1:27:06.13
11 341 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:28:16.91
12 104 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS Rīdzene 1:28:23.45
13 340 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:30:13.64
14 303 Edijs Bajārs 2001 MSĢ TS Jūrmala 1:30:19.30
15 307 Mārcis Livmanis 2001 MSĢ TS SASS 1:30:22.01
16 44 Hardi Ilves 2000 Pērnava (EST) 1:30:53.47
17 105 Lukass Nīss 2000 BJSS Rīdzene 1:31:22.65
18 336 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:32:17.78
19 102 Miks Upmanis 2001 BJSS Rīdzene 1:32:33.37
20 106 Renārs Bronka 2000 Lucavsalas airi/MSĢ 1:39:14.88
21 101 Elgars Jevsejevs 2001 BJSS Rīdzene 1:42:06.45
  395 Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS/MSĢ IZST.
           
C-1 VĪRIEŠI (1997. g. dz. un vec.)  16 km
           
1 143 Aivis Tints 1987 Attekas sala 1:21:05.81
2 45 Joosep Karlson 1995 Pērnava (EST) 1:22:03.83
3 144 Gatis Pranks 1986 Attekas sala 1:24:31.11
4 46 Andreas Baum 1995 Pērnava (EST) 1:25:30.21
5 342 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:28:20.59
6 165 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1:28:21.19
7 48 Taimo Priinits 1997 Pērnava (EST) 1:32:32.71
8 343 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:33:30.24
  107 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS Rīdzene IZST.
           
C-1 JUNIORI (1998. - 1999.) 16 km
           
1 167 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 1:25:04.00
2 362 Mindaugas Talačka 1998 Visagina (LT) 1:25:55.12
3 138 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils Spars 1:27:08.20
4 22 Povilas Dambrauskas 1998 Kauņa (LT) 1:29:28.41
5 109 Artūrs Belāns 1999 BJSS Rīdzene/MSĢ 1:35:38.88
6 313 Linards Baumanis 1998 Talsu NSS/MSĢ 1:36:12.29
7 23 Rytis Romeika 1998 Kauņa (LT) 1:40:05.86
8 344 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:45:13.66
9 137 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils Spars 1:56:41.27
  361 Ilja Davidovskij 1999 Visagina (LT) IZST.
  166 Pāvels Pavlovskis 1999 Jelgavas BJSS IZST.
  108 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS Rīdzene IZST.
           
C-1 JAUNIEŠI (2000. - 2001.) 16 km
           
1 169 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS/MSĢ 1:32:59.34
2 168 Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS 1:34:33.45
3 110 Arturs Krasnoluckis 2000 BJSS Rīdzene 1:35:02.30
4 345 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:38:04.50
5 32 Paulius Zukauskas 2000 Panevēža (LT) 1:43:42.39
6 314 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu NSS 1:47:47.75
7 113 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS Rīdzene/MSĢ 1:52:28.90
8 139 Kristaps Buks 2000 Ventspils Spars 2:09:22.42
9 111 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS Rīdzene 2:10:36.60
  33 Zygimantas Tvarijonas 2001 Panevēža (LT) IZST.
  112 Ričards Zaķis 2001 BJSS Rīdzene IZST.
           
           
           
           
           
           
    Galvenais tiesnesis: Ilze Bome      
           
    Galvenā sekretāre: Maija Actiņa      

Nolikums

Zemgales rudens maratonam

Latvijas, Baltijas čempionātam maratonā smaiļošanā un kanoe airēšanā.

 

Vieta un laiks.

Sacensības notiks 2016. gada 1. oktobrī Jelgavā sporta kluba “KC” sporta bāzē Pasta salā  N 3 . Sacensību sākums plkst. 12.00.

 

Sacensību vadība.

Sacensības organizē un vada sporta klubs “KC” sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru un LKF.

Dalībnieki un programma.

 Sacensības norisinās distancē no Pasta salas līdz apvedceļa tiltam un atpakaļ, veicot pagriezienu pirms šosejas tilta. Viena apļa garums 8 km.

 

1997.g.dz.un vecāki vīrieši      K-1, C-1     2 apļi,          sievietes      K-1,C-1      1 aplis

1998.-99.g.dz juniori                K-1, C-1    2 apļi,          juniores       K-1,C-1      1 aplis

2000.-2001.g.dz. jaunieši         K-1, C-1     2 apļi, jaunietes     K-1,C-1      1 aplis

2002.-2005 . zēni                      K-1, C-1    1 aplis,meitenes     K-1,C-1      1 aplis

visi veterāni vīrieši            K-1, C-1    1 aplis,sievietes     K-1             1 aplis

 

Pieteikumi.

Pieteikumi jāiesūta pa e-pastu maijaactina@inbox.lv vai maija@kanoe līdz 28. septembrim. Izmaiņas sacensību dienā līdz plkst. 11.00.

 

Apbalvošana.

Godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un balvām. Latvijas čempionātu godalgoto vietu ieguvēji saņem Latvijas čempionātu medaļas.

 

Iet atpakaļ