Ventspils čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā

Rezultāti

  Ventspils Sporta "Spars"  čempionāta smaiļošanas un kanoe airēšanas 
           rezultāti.  20.08.2016.
               
               
    1000m K-1 2004.g.dz un jaunāki zēni  
               
  1. Renārs Bērziņš 2004 Talsi   05:33,3  
  4. Aleksejs Masaitis 2006 Ventspils   06:15,4  
  2. Tomass Bāliņš 2004 Ventspils   izstājās  
  3. Raivis Rutkis 2005 Talsi   nest.  
  5. Artūrs Ikšelis 2004 Talsi   nest.  
  5. Klāvs Gailis 2004 Ventspils   nest.  
  6. Gatis Gūtmanis 2005 Ventspils   nest.  
               
2.br.     1000m K-1 2004.g.dz un jaunākas meitenes
               
  1. Līna Agare 2004 Talsi   06:14,3  
  2. Kate Agare 2005 Talsi   06:25,9  
  3. Roberta Laurinovica 2005 Brocēni   07:13,6  
               
3.br.    1000m C-1 2004.g.dz un jaunāki zēni  
               
  1.Daniēls Siders 2005 Ventspils   08:37,4  
  2.Aleksandrs Sabarņa 2005 Ventspils   08:54,2  
  3.Semuēls Siders 2008 Ventspils   izst.  
               
4.br. plkst  12:25 2000m K-1 2002-2003.g.dz zēni    
               
  11. Rainers Uplejs 2002 Ventspils   10:15,6  
  7. Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils   10:40,3  
  9. Edijs Dombrovskis 2003 Brocēni   10:55,7  
  10. Kārlis Putniņš 2003 Ventspils   11:01,9  
  5. Dainis Pikalovs 2003 Brocēni   11:17,7  
  1. Eduards Siliņš 2003 Talsi   11:30,1  
  6. Ralfs Landmanis 2003 Ventspils   12:05,7  
  2. Alekss Grečuhins 2003 Ventspils   12:09,7  
  3. Rauls Ernestovskis 2003 Ventspils   14:04,3  
  4. Miks Stromanis 2003 Brocēni   nest.  
  8. Augusts Melderis 2002 Brocēni   nest.  
               
5.br.   2000m K-1 2002-2003.g.dz. Meitenes  
               
  5. Linda Breidaka 2002 Brocēni   11:18,4  
  3. Alīna Mihailova 2002 Ventspils   12:08,7  
  6. Evelīna Šampiņa 2003 Brocēni   12:28,2  
  2. Nellija Paegle 2003 Ventspils   12:37,0  
  1. Ieva kalniņa 2003 Ventspils   15:16,2  
  4. Marta Cepurīte 2002 Ventspils   nest.  
               
               
6.br.   2000m C-1 2002-2003.g.dz zēni    
               
  3.Artūrs Beitāns 2002 Ventspils   13:00,4  
  2. Daniels Mežeckis 2003 Brocēni   13:43,6  
  1. Kārlis Grunte 2003 Talsi   13:50,0  
  4.Gļebs Vasiļjevs 2003 Ventspils   19:32,2  
               
7.br.   2000m K-1 2000-2001.g.dz jaunieši  
               
  4. Toms Andersons 2000 Brocēni   09:46,9  
  3. Gints Markavičs 2000 Brocēni   09:47,1  
  5. Helmuts Zīle 2000 Brocēni   09:47,9  
  2. Roberts Karpinskis 2000 Ventspils   10:28,1  
  1. Ēriks Kāpbergs 2001 Ventspils   13:05,8  
               
8.br.   2000m K-1 2000-2001.g.dz. Jaunietes  
               
  1. Anna Saļņikova 2001 Ventspils   10:57,4  
               
9.br.   2000m C-1 2000-2001.g.dz jaunieši  
               
  1. Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi   10:08,9  
  4.Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils   10:54,3  
  6.Kristaps Buks 2000 Ventspils   11:01,2  
  5.Daniils Serins 2000 Ventspils   11:44,,811
  7.Andis Kranciņš 2001 Ventspils   14:04,3  
  3. Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēni   nest.  
  2. Krists Znotiņš 2001 Talsi   nest.  
               
10.br.   3000m K-1 1998-1999.g.dz jaunieši  
               
  4. Emīls Kalenda 1998 Ventspils   14:40,2  
  1. Kristaps Kristiāns Ozoliņš 1998 Talsi   14:43,2  
  6. Egīls Milnis 1999 Brocēni   15:45,8  
  2.Kristers Rutkis 1999 Talsi   17:02,4  
  3. Santis Pupuriņš 1998 Ventspils   nest.  
  5. Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils   nest.  
               
11.br.   3000m K-1 1998-1999.g.dz jaunjietes  
               
  1. Linda Krilovska 1999 Ventspils   16:22,8  
  2. Kitija Holšteine 1999 Brocēni   16:25,6  
               
               
               
12.br.    3000m C-1 1998-1999.g.dz. Jaunieši  
               
  1. Linards Baumanis  1998 Talsi   16:20,2  
  2.Dāvis Iļjins 1998 Ventspils   15:16,2  
  3.Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils   17:28,2  
  4.Uvis Zemturis 1998 Talsi   16:02,8  
               
13.br plkst  14:25 3000m K-1 1997.g.dz. Un vecāki vīrieši  
               
  5. Denis Volkovs 1994 Brocēni   13:48,5  
  3. Ģirts Alksnis 1994 Ventspils   14:00,4  
  6.Andrejs Dimitrijevs 1992 Brocēni    14:03,6  
  2. Roberts Brālis 1996 Ventspils   14:22,7  
  1. Kristaps Redviņš 1997 Ventspils   14:38,1  
  4. Ģirts Ločmelis 1989 Ventspils   nest.  
               
14.br. plkst  14:45 3000m K-1 1997.g.dz un vcākas sievietes  
               
  1. Linda Baumane  1995 Talsi   20:28;64  
               
  1.Olga Kitoka 1973 Ventspils   18:25,6  
               
15.br. plkst  14:48 3000m C-1 1997.g.dz un vecāki vīrieši  
               
  1.Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils   16:22;01  
  2.Toms Izmailovs 1996 Ventspils   18:08;74  
               
               
               
               
               
Galvenais tiesnesis Ģirts Ločmelis        

NOLIKUMS

Ventspils čempionātam smaiļošanā un kanoe airēšanā

Vieta un laiks

Sacensibas norisināsies Ventspils airēšanas bāze ''Dampeļi'' 2016.gada 20. augustā.

Sacensību sākums plkst. 12:00

Sacensības atklātas.

Dalībnieki un programma

Sacensībās piedalās pilsētu un klubu komandas.

2004.g.dz un jaunāki K-1,C-1 1000m
2002.g.dz./2003.g.dz. K-1,C-1 2000m
2000.g.dz./2001.g.dz. K-1,C-1 2000m
1998.g.dz /1999.g.dz. K-1,C-1 3000m
1997.g.dz un vecāki K-1,C-1 3000m

Sacensību vadība

Sacensības organizē un vada Ventspils pilsētas sporta skola ''Spars'' airēšanas nodaļa -

sacensības tiesā airēšanas nodaļas vecāko grupu audzēkņi.

Visus izdevumus, kas saistīti ar piedalīšanos sacensībās, sedz komandējošā organizācija.

Iet atpakaļ