OC Limbaži Starptautiskās sacensības "Sudraba airi 2016"

-

Rezultāti

K - 1  200 m      1997.g.dz. + vīrieši          
1. Aleksejs Rumjancevs 1986 OC "Limbaži" 0:38,85 0:38,70 0:38,50
2. Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva 0:39,79 0:41,42 0:39,51
3. Roberts Akmens 1996 Talsi 0:38,89 0:39,79 0:40,41
4. Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS 0:40,62 0:39,94 0:40,58
5. Kaspars Sula 1990 Tartu 0:38,55 0:41,11 0:41,50
6. Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 0:40,80 0:40,92 0:42,03
7. Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 0:40,40 0:42,02 0:42,23
8. Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 0:41,60 0:41,86 0:42,51
9. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 0:39,98 0:41,34 0:44,19
10. Mārtiņš Veispals 1990 USK Barons 0:41,20 0:41,86 0:42,11
11. Andis Priede 1985 SM KL "Uz viļņa" 0:41,07 0:42,90 0:43,09
12. Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva 0:44,38 0:45,23 0:44,20
13. Edgars Zablovskis 1991 SM KL "Uz viļņa" 0:42,45 0:44,83 0:44,39
14. Oskars Rikters 1977 USK Barons 0:42,16 0:43,43 0:44,52
15. Ņikita Murins 1996 Tallina (EST) 0:43,15 0:45,01 0:44,88
16. Māris Bergšteins 1983 Limbaži/Salacgrīva 0:44,26 0:44,79 0:45,30
17. Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 0:43,17 0:43,17 0:45,64
18. Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 0:42,15 0:41,95 0:54,21
19.-21. Nauris Zablovskis 1995 SM KL "Uz viļņa" 0:43,69 0:44,01  
  Otto Kurk 1996 Tallina (EST) 0:43,59 0:45,97  
  Ģirts Ločmelis 1989 SM KL "Uz viļņa" 0:46,82 0:47,74  
22.-24. Kevin Kriisa 1995 Tartu 0:44,84 0:45,82  
  Roberts Brālis 1996 Ventspils sp.sk. "Spars" 0:46,27 0:48,25  
  Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 0:51,19 0:53,78  
25.-26. Rodžers Matvejevs 1984 Jelgava KC 0:45,93 0:46,77  
  Endijs Bikovičs 1991 MSĢ TS SASS 0:45,80 0:50,19  
               
C - 1  200 m      1997.g.dz. + vīrieši          
1. Dagnis Iļjins 1992 Ventspils sp.sk. "Spars" 0:45,41   0:46,52
2. Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils sp.sk. "Spars" 0:45,60   0:48,38
3. Romans Astapovs 1984 JAK Zemgale 0:47,20   0:48,50
4. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 0:51,04   0:50,63
5. Arvis Iļjins 1994 BJSS "Rīdzene" 0:47,34   0:50,70
6. Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva 0:48,65 0:51,31 0:52,36
7. Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 0:48,82   0:53,09
8. Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 0:50,46 0:52,58 0:55,60
9. Ivo Jēkabsons 1996 Ventspils sp.sk. "Spars" 0:53,18 0:56,26 0:56,75
10. Toms Izmailovs 1996 Ventspils sp.sk. "Spars" 1:00,39 1:05,53  
11. Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 1:10,29 1:27,81  
               
K - 1  200 m      1997.g.dz. un vecākas sievietes      
1. Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"     0:50,39
2. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"     0:52,71
3. Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS     0:53,20
4. Paula Kondratova 1994 MSĢ TS SASS     1:05,97
K - 1  200 m      1998.-1999.g.dz. juniori          
1. Santis Pupuriņš 1998 Ventspils sp.sk. "Spars" 0:40,15 0:42,15 0:42,19
2. Maksims Mavrovskis 1998 Tallina (EST) 0:40,68 0:44,58 0:42,50
3. Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 0:39,15 0:42,45 0:42,81
4. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 0:43,01 0:44,34 0:42,94
5. Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 0:42,19 0:42,89 0:43,53
6. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 0:44,67 0:44,93 0:44,65
7. Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:42,51 0:43,33 0:44,78
8. Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 0:45,45 0:47,09 0:47,05
9. Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 0:47,06 0:46,44 0:47,60
10. Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:42,64 0:47,29 0:48,84
11. Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 0:44,25 0:48,22 0:50,17
12. Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsi 0:47,35 0:48,51 0:52,11
13. Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:46,95 0:48,39 0:52,33
14. Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils sp.sk. "Spars" 0:47,08 0:48,04 0:52,60
15. Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 0:49,56 0:50,28 0:53,06
16. Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:50,29 0:49,20 0:54,33
17. Emīls Kalenda 1998 Ventspils sp.sk. "Spars" 0:49,08 0:48,75 0:55,52
18. Ruvims Kagans 1999 BJSS "Rīdzene" 0:50,40 0:52,24 0:59,18
19.-21. Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 0:55,81 0:55,53  
  Tomass Kovaļenko 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:55,29 0:56,94  
  Niklāvs Lībers 1999 SK "Lucavsalas airi" 0:59,24 0:58,56  
22.-23. Aleksandrs Jevsejevs 1999 BJSS "Rīdzene"/ Lucavsalas airi 1:01,84 1:00,91  
  Oskars Imaks 1999 Limbaži/Salacgrīva 1:00,45 1:03,38  
24. Ņikita Ņečajevs 1998 MSĢ TS SASS 0:47,45 DNF  
               
C - 1  200 m      1998.-1999.g.dz. juniori          
1. Dāvis Iļjins 1998 Ventspils sp.sk."Spars" 0:47,54   0:48,67
2. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 0:48,13   0:50,43
3. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 0:51,48   0:51,17
4. Carl-Daniel Haidak 1998 Tartu 0:50,71   0:51,30
5. Uvis Zemturis 1998 Talsi 0:58,71 0:54,21 0:52,80
6. Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 0:55,02   0:58,02
7. Arsenijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 1:00,07 0:58,54 0:59,03
8. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils sp.sk. "Spars" 0:55,11 0:57,36 1:00,53
9. Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva 0:57,18   1:02,10
10. Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 1:00,55 0:58,80  
11. Linards Baumanis 1998 Talsi 0:59,56 0:59,71  
12. Pāvels Pavlovskis 1999 Jelgavas BJSS 1:02,70 1:08,19  
13. Ruslans Muziniks 1999 Jelgavas BJSS 1:14,84 1:13,26  
               
K - 1  200 m      1998.-1999.g.dz. juniores        
1. Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:51,97   0:54,31
2. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 0:54,30   0:56,10
3. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 0:52,74   0:56,80
4. Santa Dreimane 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:53,68   0:57,01
5. Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 0:54,17   0:58,62
6. Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 0:56,76 0:58,73 0:58,80
7. Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 0:58,59 1:03,14 1:00,47
8. Linda Krilovska 1999 Ventspils  sp.sk."Spars" 0:54,99   1:00,65
9. Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 0:56,62 1:01,70 1:02,63
10. Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:58,28 1:04,68  
11. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 0:59,30 1:06,21  
12. Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS 1:05,20 1:10,93  
               
C - 1  200 m      1998.-1999.g.dz. juniores        
1. Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS     1:07,15
2. Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene"     1:14,77
               
K - 1  200 m      2000.-2001.g.dz. jaunieši        
1. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 0:46,41 0:47,09 0:43,61
2. Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 0:44,25 0:48,31 0:45,77
3. Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 0:46,34 0:45,97 0:46,52
4. Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:47,11 0:47,48 0:47,34
5. Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov.BJSS 0:47,14 0:46,87 0:48,01
6. Rainers Švecs 2001 Limbaži/Salacgrīva 0:48,08 0;48,97 0:49,45
7. Toms Andersons 2000 Brocēnu nov.BJSS 0:46,03 0:48,14 0:49,65
8. Nauris Tomsons 2001 Limbaži/Salacgrīva 0:48,09 0:47,65 0:49,97
9. Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 0:47,98 0:49,50 0:52,28
10. Aigars Cīrulis 2001 Limbaži/Salacgrīva 0:48,08 0:48,81 0:48,53
11. Roberts Karpinskis 2000 Ventspils sp.sk. "Spars" 0:49,86 0:49,55 0:50,60
12. Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 0:48,98 0:49,13 0:51,00
13. Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 0:49,27 0:51,38 0:51,33
14. Egils Kalns 2000 Jelgava KC 0:49,54 0:52,13 0:51,65
15. Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:49,81 0:50,65 0:52,11
16. Ričards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu nov.BJSS 0:54,91 0:52,42 0:53,20
17. Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov.BJSS 0:50,70 0:52,51 0:54,73
18. Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 0:51,46 0:52,16 0:57,31
19.-21. Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:49,37 0:52,39  
  Markus Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:52,71 0:52,95  
  Matīss Milzers 2001 Ventspils sp.sk. "Spars" 0:50,28 0:53,59  
22.-24. Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbaži/Salacgrīva 0:49,44 0:53,51  
  Kristaps Leinišs 2001 Limbaži/Salacgrīva 0:49,77 0:53,86  
  Lukass Florians Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 0:52,27 0:55,08  
25.-27. Arvis Pauliņš 2001 Limbaži/Salacgrīva 0:51,18 0:53,89  
  Arturs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 0:52,35 0:55,55  
  Elgars Jevsejevs 2001 BJSS "Rīdzene" 1:01,78 1:04,62  
28. Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene" 0:56,57    
29.-30. Edijs Bajārs 2001 MSĢ TS SASS 0:54,10    
  Daniils Sečko 2001 BJSS "Rīdzene" 1:01,02    
31.-32. Gustavs Lauris Ruģelis 2001 MSĢ TS SASS 0:58,38    
  Emanuels Šūpulnieks 2001 BJSS "Rīdzene" 1:05,85    
               
C - 1  200 m      2000.-2001.g.dz. jaunieši        
1. Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov.BJSS 0:50,43   0:49,28
2. Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 0:49,44 0:54,45 0:50,33
3. Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:48,65   0:52,04
4. Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:51,53 0:55,19 0:52,75
5. Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi 0:53,46 0:57,82 0;53,44
6. Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 0:52,14 0:59,94 0:53,97
7. Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 0:55,24 0:59,59 0:59,70
8. Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:56,12   1:00,94
9. Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 0:56,75 0:58,63 1:01,41
               
10.-11. Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nov.BJSS 0:58,62 1:01,13  
  Aleksejs Čikuns 2001 JAK Zemgale 0:57,78 1:01,43  
12.-13. Kristaps Buks 2000 Ventspils sp.sk."Spars" 0:56,60 1:02,41  
  Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 0:58,09 1:02,73  
14.-15. Maikls Smaļko 2001 Ventspils sp.sk."Spars" 1:01,87 1:05,74  
  Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene" 0:58,86 1:06,90  
16.-17. Rihards Zapoļskis 2001 Limbaži/Salacgrīva 1:05,49 1:13,28  
  Krists Znotiņš 2001 Talsi 1:10,17 1:14,51  
18. Kārlis Martinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 1:11,06 1:20,86  
               
K - 1  200 m      2000.-2001.g.dz. jaunietes        
1. Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene"     1:01,87
2. Anna Saļņikova 2001 Ventspils sp.sk. "Spars"     1:05,78
3. Monta Dreimane 2001 Limbaži/Salacgrīva     1:06,24
4. Kitija Pusķeire 2001 BJSS "Rīdzene"     1:11,33
5. Laura Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene"     1:11,51
6. Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene"     1:11,79
7. Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene"     1:12,25
8. Anna  Dementjeva 2000 BJSS "Rīdzene"     1:17,51
9. Madara Lejiņa 2000 BJSS "Rīdzene"     1:22,27
               
K - 1  200 m      2002.-2003.g.dz. zēni          
1. Reinis Jānis Brunēvics 2002 Limbaži/Salacgrīva 0:48,83 0:50,31 0:49,36
2. Inguss Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 0:54,41 0:57,10 0:56,00
3. Augusts Melderis 2002 Brocēnu nov.BJSS 0:53,51 0:56,90 0:57,03
4. Pēteris Alksnis 2002 Limbaži/Salacgrīva 0:54,83 0:57,24 1:00,10
5. Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils sp.sk."Spars" 0:54,99 0:58,48 1:00,21
6. Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 0:57,30 0:59,54 1:00,33
7. Jānis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene" 0:56,29 0:56,02 1:00,45
8. Zigmārs Cinovskis 2002 Jelgavas BJSS 0:53,94 0:59,19 1:01,22
9. Otto Gerbers 2003 Jelgavas BJSS 0:57,06 1:00,04 1:03,79
10. Juris Alsbergs 2003 Limbaži/Salacgrīva 0:58,48 1:01,12 1:02,11
11. Rainers Uplejs 2002 Ventspils sp.sk."Spars" 0:56,85 1:00,43 1:02,23
12. Ralfs Kariņš 2002 Limbaži/Salacgrīva 0:57,61 1:01,36 1:02,81
13. Ivans Jurinovs 2003 MSĢ TS SASS 0:59,96 1:05,13 1:03,22
14. Ričards Vagulis 2002 Limbaži/Salacgrīva 1:00,25 1;02,49 1:04,48
15. Anatolijs Koļesņevs 2003 Limbaži/Salacgrīva 1:00,56 1:06,38 1:06,99
16. Marks Hansons 2003 BJSS "Rīdzene" 0:59,38 1:03,44 1:07,76
17. Artemijs Fomins 2002 MSĢ TS SASS 0:58,59 1:03,95 1:09,03
18. Dainis Pikalovs 2003 Brocēnu nov.BJSS 1:02,71 1:05,70 1:11,33
19.-20. Marko Kampanella 2002 MSĢ TS SASS 1:01,47 1:06,50  
  Uvis Prokopovičs 2002 Limbaži/Salacgrīva 1:01,10 1:08,09  
21.-24. Iļija Sečko 2003 BJSS "Rīdzene" 1:01,56 1:04,51  
  Kārlis Putniņš 2003 Ventspils sp.sk. "Spars" 1:03,86 1:06,83  
  Maksimilians Ševčenko 2002 BJSS "Rīdzene" 1:06,04 1:07,66  
  Edijs Dombrovskis 2003 Brocēnu nov. BJSS 1:04,13 1:08,67  
25.-28. Artis Paslauskis 2003 Jelgavas BJSS 1:02,69 1:07,92  
  Dāvis Zujevs 2003 Limbaži/Salacgrīva 0:59,82 1:09,30  
  Elvijs Semjonovs 2002 Jelgavas BJSS 1:05,00 1:10,80  
  Renārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 1:01,71 1:04,58  
29.-31. Rihards Aleksandrs Rikters 2002 MSĢ TS SASS 1:04,37 1:10,00  
  Eduards Siliņš 2003 Talsi 1:09,65 1:11,11  
  Kristaps Aleksis Kaņējevs 2002 BJSS "Rīdzene" 1:07,72 1:13,90  
32. Ralfs Landmanis 2003 Ventspils sp.sk. "Spars" 1:06,15 1:13,39  
33. Juris Siliņš 2002 Limbaži/Salacgrīva 1:11,79 DNF  
34.-36. Kristaps Matiass Knops 2003 Limbaži/Salacgrīva 1:00,20 DNS  
  Mikaels Mihaeljans 2003 MSĢ TS SASS 1:04,55 DNS  
  Niks Tolmačovs 2003 Limbaži/Salacgrīva 1:08,48 DNS  
37.-39. Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene" 1:09,76    
  Elmārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 1:12,53    
  Maksims Turko 2003 BJSS "Rīdzene" 1:16,86    
               
C - 1  200 m      2002.-2003.g.dz. zēni          
1. Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS     1:01,34
2. Antons Kalatiļins 2003 BJSS "Rīdzene"     1:04,50
3. Artūrs Beitāns 2002 Ventspils  sp.sk."Spars"     1:06,84
4. Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbaži/Salacgrīva     1:08,76
5. Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS     1:12,44
6. Valters Mārtinsons 2003 BJSS "Rīdzene"     1:17,43
7. Kims Čerkašins 2002 Jelgavas BJSS     1:22,19
8. Kārlis Grunte 2003 Talsi     1:53,31
9. Artjoms Nitijevskis 2002 BJSS "Rīdzene"     DNF
               
K - 1  200 m      2002.-2003.g.dz. meitenes        
1. Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 0:56,21   1:00,31
2. Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 0:56,49   1:01,36
3. Santa Strode 2003 Limbaži/Salacgrīva 0:58,04   1:06,62
4. Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 1:00,42   1:06,87
5. Linda Breidaka 2002 Brocēnu nov.BJSS 1:03,65   1:08,35
6. Kristīne Poļaka 2002 Limbaži/Salacgrīva 1:07,44 1:08,10 1:11,07
7. Marta Cepurīte 2002 Ventspils sp.sk. "Spars" 1:06,53 1:10,27 1:12,37
8. Evelīna Šampiņa 2003 Brocēnu nov.BJSS 1:04,61   1:13,55
9. Alīna Mihailova 2002 Ventspils sp.sk. "Spars" 1:09,26 1:09,71 1:16,44
10. Sammere Pojarkova 2003 Limbaži/Salacgrīva 1:08,53 1:12,75  
11. Elizabete Vīksne 2003 Limbaži/Salacgrīva 1:13,11 1:14,46  
12. Annija Jākabsone 2002 BJSS "Rīdzene" 1:20,43 1:18,01  
13. Rozanna Ieva Kanajeva 2003 BJSS "Rīdzene" 1:36,02 1:48,51  
               
C - 1  200 m      2002.-2003.g.dz. meitenes        
1. Milana Zavacka 2002 BJSS "Rīdzene"     1:39,51
               
K - 1  200 m      2004.-2005.g.dz. zēni          
1. Renārs Bērziņš 2004 Talsi 00:59,54   1:07,47
2. Mārcis Galenieks 2005 MSĢ TS SASS 1:00,10 1:08,50 1:08,39
3. Māris Galenieks 2005 MSĢ TS SASS 1:00,50   1:09,04
4. Reinis Vanka 2005 Limbaži/Salacgrīva 1:04,15 1:09,49 1:11,15
5. Rolands Kalniņš 2005 BJSS "Rīdzene" 1:01,00 1:07,95 1:11,44
6. Klāvs Gailis 2004 Ventspils sp.sk. "Spars" 1:03,86 1:10,52 1:12,26
7. Mārtiņš Jirgensons 2004 Limbaži/Salacgrīva 1:02,59   1:13,32
8. Sandis Riņķis 2004 Limbaži/Salacgrīva 1:07,02 1:13,04 1:16,59
9. Ralfs Demidovs 2004 Limbaži/Salacgrīva 1:09,25 1:20,66 1:20,98
10.-11. Andrejs Fomenko 2004 BJSS "Rīdzene" 1:12,04 1:19,20  
  Artūrs Niko Dambītis 2004 Limbaži/Salacgrīva 1:15,93 1:20,87  
               
12.-13. Ritvars Gūtmanis 2004 Limbaži/Salacgrīva 1:08,34 1:21,30  
  Toms Ozoliņš 2004 BJSS "Rīdzene" 1:12,67 1:21,44  
14.-15. Rihards Alksnis 2005 Limbaži/Salacgrīva 1:13,00 1:23,75  
  Niks-Mārtiņš Spelmanis 2004 Talsi 1:19,48 1;29,35  
16.-17. Dzintars Siliņš 2004 Limbaži/Salacgrīva 1:18,79 1:28,86  
  Mareks Višņevskis 2005 Limbaži/Salacgrīva 1:19,05 1:30,78  
18.-19. Artjoms Petrakovs 2005 BJSS "Rīdzene" 1:22,92 1:35,88  
  Gļebs Čžovs 2005 BJSS "Rīdzene" 1:23,80 1:36,31  
20. Raivis Rutkis 2005 Talsi 1:30,42 1:40,43  
21. Iļja Vincāns 2004 BJSS "Rīdzene" DNF    
               
C - 1  200 m      2004.-2005.g.dz. zēni           
1. Alekss Engelbrehts 2005 BJSS "Rīdzene"     1:47,17
2. Aleksandrs Sabarņa 2005 Ventspils sp.sk. "Spars"     2:15,20
               
K - 1  200 m      2004.-2005.g.dz. meitenes        
1. Margarita Sokolova 2004 BJSS "Rīdzene"     1:09,05
2. Melina Smirnova 2004 BJSS "Rīdzene"     1:20,93
3. Līva Sīlīte 2004 Limbaži/ Salacgrīva     1:22,71
4. Laura Sproģe 2005 Limbaži/ Salacgrīva     1:23,10
5. Ance Tomsons 2005 Limbaži/ Salacgrīva     1:24,66
6. Vanesa  Pojarkova 2004 Limbaži/ Salacgrīva     1:32,89
               
    K-2          
K - 2  200 m      1997. g.dz. un vecāki vīrieši        
1. Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva     0:34,91
  Aleksejs Rumjancevs 1986 OC "Limbaži"      
2. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS     0:35,97
  Roberts Akmens 1996 Talsi      
3. Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva     0:36,48
  Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS      
4. Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva     0:38,14
  Aldis Artūrs Vilde 1997        
5. Mārtiņš Upītis 1982 Jelgava KC     0:38,48
  Jānis Geidāns 1989        
6. Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS     0:41,39
  Mārtiņš Pumpa 1996        
7. Edgars Zablovskis 1991 SM KL "Uz viļņa"     0:41,76
  Nauris Zablovskis 1995        
8. Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene"/     0:42,29
  Rihards Čakstiņš 1993 SK "Lucavsalas airi"      
9. Dāvis Melnalksnis 1993 Limbaži/Salacgrīva     0:42,97
  Māris Bergšteins 1983        
               
C - 2   200 m      1997. g.dz. un vecāki vīrieši        
1. Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva     0:45,35
  Alekss Podenskis 1997        
2. Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils sp.sk. "Spars"     0:46,15
  Ivo Jēkabsons 1996 Barons      
3. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS     0:47,80
  Kristaps Smilgainis 1997 Talsi      
K - 2  200 m      1997. g.dz. un vecākas sievietes      
1. Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS     0:50,27
  Laura  Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"      
               
K - 2  200 m      1998.-1999.g.dz. juniori          
1. Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS     0:40,09
  Roberts Ernests Levics 1999        
2. Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva     0:40,27
  Santis Pupuriņš 1998 Ventspils sp.sk. "Spars"      
3. Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene"     0:42,63
  Kristaps Laube 1999        
4. Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS     0:42,93
  Artūrs Derkusovs 1999        
5. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"     0:45,37
  Guntis Rubīns 1998        
6. Emīls Kalenda 1998 Ventspils sp.sk. "Spars"     0:47,38
  Deivids Jaunsproģis 1998        
7. Aleksandrs Jevsejevs 1999 BJSS "Rīdzene"/ Lucavsalas airi     0:57,59
  Niklāvs Lībers 1999 SK "Lucavsalas airi"      
8. Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene"     1:03,27
  Ruvims Kagans 1999        
               
C - 2  200 m      1998.-1999. g.dz. juniori        
1. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzeene"/MSĢ     0:47,62
  Uvis Zemturis 1998 Talsi      
2. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS     0:48,09
  Igors Miļuhins 1999        
3. Arsenijs Nitijevs 1999 BJSS "Rīdzeene"     1:06,71
  Linards Baumanis 1998 Talsi      
               
K - 2  200 m      1998.-1999. g.dz. juniores        
1. Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     0:50,23
  Daiga Liepiņa 1998        
2. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"     0:51,98
  Justīne Andersone 1998        
3. Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva     0:52,52
  Sandija Megi 1999        
               
K - 2  200 m     2000.-2001.g.dz.   jaunieši        
1. Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 0:40,46   0:40,63
  Edvards Ceipe 2001        
2. Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 0:40,65   0:42,22
  Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene"      
3. Toms Andersons 2000 Brocēnu nov.BJSS 0:42,06   0:43,43
  Gints Markavičs 2000        
4. Aigars Cīrulis 2001 Limbaži/Salacgrīva 0:42,85   0:45,15
  Nauris Tomsons 2001        
5. Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:44,49   0:46,02
  Rainers Švecs 2001        
6. Matīss Milzers 2001 Ventspils sp.sk. "Spars" 0:47,30 0:47,22 0:46,32
  Roberts Karpinskis 2000        
7. Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:45,86   0:49,78
  Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbaži/Salacgrīva      
8. Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 0:45,09 0:44,80 0:50,24
  Dāvids Bisenieks 2000        
9. Arvis Pauliņš 2001 Limbaži/Salacgrīva 0:47,02 0:46,77  
  Kristaps Leinišs 2001        
10. Lukass Florians Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 0:47,58 0:47,82  
  Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene"      
11. Gustavs Lauris Ruģelis 2001 MSĢ TS SASS 0:50,02 0:49,88  
  Edijs Bajārs 2001        
12. Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene" 0:59,20 0:55,83  
  Emanuels Šūpulnieks 2001        
13. Elgars Jevsejevs 2001 BJSS "Rīdzene" 1:02,91 1:00,73  
  Gabriels Šūpulnieks 2001        
               
C - 2  200 m      2000.-2001.g.dz. jaunieši        
1. Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS     0:49,17
  Matīss Ozols 2000        
2. Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"/     0:49,99
  Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva      
3. Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov. BJSS     0:52,05
  Mārtiņš Grundmanis 2000        
4. Donato Lapato 2000 BJSS "Rīdzene"/     0:55,14
  Artūrs Krasnoluckis 2000        
5. Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene"/     1:08,55
  Iļja Lučenkovs 2001        
               
K - 2  200 m      2000.-2001.g.dz. jaunietes        
1. Monta Dreimane 2001 Limbaži/Salacgrīva     0:52,77
  Anna Saļņikova 2001 Ventspils sp.sk. "Spars"      
2. Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene"     0:56,07
  Valērija Kačana 2000        
3. Kitija Pusķeire 2001 BJSS "Rīdzene"     0:59,45
  Laura Mazburša 2001        
4. Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene"     1:08,40
  Madara Lejiņa 2000        
               
K - 2  200 m      2002.-2003.g.dz.  Zēni          
1. Juris Alsbergs 2003 Limbaži/Salacgrīva 0:46,80   0:49,43
  Reinis Jānis Brunēvics 2002        
2. Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 0:49,31   0:53,75
  Jānis Žurilo 2002        
3. Rainers Uplejs 2002 Ventspils sp.sk."Spars" 0:52,48 0:53,00 0:54,61
  Jēkabs Kalenda 2002        
4. Pēteris Alksnis 2002 Limbaži/Salacgrīva 0:52,15   0:57,65
  Ričards Vagulis 2002        
5. Ivans Jurinovs 2003 MSĢ TS SASS 0:58,75 0:55,30 1:01,31
  Mikaels Mihaeljans 2003        
6. Uvis Prokopovičs 2002 Limbaži/Salacgrīva 0:55,84   1:02,33
  Anatolijs Koļesņevs 2003        
7. Elvijs Semjonovs 2002 Jelgavas BJSS 0:58,31   1:02,54
  Artis Paslauskis 2003        
8. Renārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 0:56,01   1:03,64
  Marks Hansons 2003        
9. Zigmārs Cinovskis 2002 Jelgavas BJSS 1:01,07 0:54,55 1:10,55
  Otto Gerbers 2003        
10. Edijs Dombrovskis 2003 Brocēnu nov. BJSS 0:59,04 0:57,95  
  Dainis Pikalovs 2003        
11. Elmārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 1:06,90 1:02,71  
  Ernests Gulbis 2002        
12. Iļija Sečko 2003 BJSS "Rīdzene" 1:04,51 1:04,76  
  Norberts Rajeckis 2002        
13. Maksimilians Ševčenko 2002 BJSS "Rīdzene" 1:06,41 1:08,78  
  Maksims Turko 2003        
14. Kristaps Matiass Knops 2003 Limbaži/Salacgrīva 0:58,42 DNS  
  Dāvis Zujevs 2003        
               
C - 2  200 m      2002.-2003.g.dz.  Zēni          
1. Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS   1:00,65  
  Jurijs Ševcovs 2002        
2. Antons Kataļins 2003 BJSS "Rīdzene"   1:10,14  
  Valters Mārtinsons 2003        
               
K - 2  200 m      2002.-2003.g.dz. meitenes        
1. Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene"     0:55,78
  Reina Rituma 2002        
2. Santa Strode 2003 Limbaži/Salacgrīva     1:00,29
  Kristīne Poļaka 2002        
3. Linda Breidaka 2002 Brocēnu nov. BJSS     1:04,55
  Evelīna Šampiņa 2003        
4. Elizabete Vīksne 2003 Limbaži/Salacgrīva     1:04,96
  Sammere Pojarkova 2003        
5. Marta Cepurīte 2002 Ventspils sp.sk. "Spars"     1:06,45
  Alīna Mihailova 2002        
               
K - 2  200 m      2004.-2005.g.dz. zēni          
1. Mārcis Galenieks 2005 MSĢ TS SASS     1:00,55
  Māris Galenieks 2005        
2. Reinis Vanka 2005 Limbaži/Salacgrīva     1:07,32
  Dzintars Siliņš 2004        
3. Ralfs Demidovs 2004 Limbaži/Salacgrīva     1:13,11
  Ritvars Gūtmanis 2004        
4. Rihards Alksnis 2005 Limbaži/Salacgrīva     1:15,98
  Artūrs Artamonovs 2005        
               
K - 2  200 m      2004.-2005.g.dz. meitenes        
1. Margarita Sokolova 2004 Lucavsalas airi     1:09,76
  Melina Smirnova 2004        
2. Vanesa Pojarkova 2004 Limbaži/Salacgrīva     1:18,80
  Laura Sproģe 2005        
               
               
               
    STAFETES        
               
K - 1   4 x 200 m      2000.-2003.g.dz. zēni        
1. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"   3:09,26 3:04,50
  Kristofers Lamberts 2000        
  Rauls Abasovs 2001        
  Vladislavs Fostijs 2000        
2. Aigars Cīrulis 2001 Limbaži/Salacgrīva 1.kom 3:06,37 3:11,74
  Nauris Tomsons 2001        
  Reinis Jānis Brunevics 2002        
  Rainers Švecs 2001        
3. Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS   3:12,49 3:17,08
  Toms Andersons 2000        
  Helmuts Zīle 2000        
  Rihards Jēkabs Dzenis 2000        
4. Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 2.kom 3:19,49 3:21,78
  Kristaps Aleksis Leinišs 2001        
  Kristers Deivids Skudriņš 2001        
  Artis Veldre 2000        
5. Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS   3:23,96 3:31,43
  Henrijs Horsts 2001        
  Gustavs Lauris Ruģelis 2001        
  Edijs Bajārs 2001        
6. Dāvis Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene"   3:43,89 3:39,05
  Miks Upmanis 2001        
  Jānis Žurilo 2002        
  Ingus Justs 2002        
7. Matīss Milzers 2001 Ventspils sp.sk. "Spars"   3:35,96 3:42,07
  Roberts Karpinskis 2000        
  Rainers Uplejs 2002        
  Jēkabs Kalenda 2002        
8. Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS   3:44,72 3:53,23
  Zigmārs Cinovskis 2002        
  Artis Paslauskis 2003        
  Otto  Gerbers 2003        
9. Markuss Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 3.kom 3:53,12 4:06,38
  Juris Alsbergs 2003        
  Anatolijs Koļesnevs 2003        
  Uvis Prokopovičs 2002        
10. Pēteris Alksnis 2002 Limbaži/Salacgrīva 4.kom 3:57,24  
  Ričards Vagulis 2002        
  Kristaps Matiass Knops 2003        
  Dāvis Zujevs 2003        
11.-12. Gabriels Šūpulnieks 2001 BJSS "Rīdzene"   4:41,89  
  Emanuels Šūpulnieks 2000        
  Elmāŗs Troms 2002        
  Ernests Gulbis 2002        
* Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene"   3:46,42  
  Lukass Florians Nīss 2000        
  Norberts Rajeckis 2002        
  Daniils Sečko 2001        
13. Marks Hansons 2003 BJSS "Rīdzene"   4:27,73  
  Elgars Jevsejevs 2001        
  Kristaps Aleksis Kaņējevs 2002        
  Renārs Troms 2002        
               
C - 1   4 x 200 m      2000.-2003.g.dz. zēni        
1. Matīss Ozols 2000 Jelgvas BJSS     3:40,55
  Aleksejs Ševcovs 2001        
  Jurijs Ševcovs 2002        
  Aleksejs Čikuns 2001        
2. Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"     3:40,78
  Artūrs Krasnoluckis 2000        
  Donats Lapato 2000        
  Iļja Lučenkovs 2001        
3. Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbaži/Salacgrīva     3:59,34
  Anatolijs Zeinalovs 2002        
  Krišjānis Kacars 2000        
  Rihards Zapoļskis 2001        
4. Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene"     4:32,18
  Kārlis Mārtinsons 2001        
  Valters Mārtinsons 2003        
  Antons Kataļins 2003        
               
C - 1   4 x 200 m      1999.g.dz. un vecāki vīrieši      
1. Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils sp.sk. "Spars"     3:17,93
  Ivo Jēkabsons 1996        
  Dagnis Iļjins 1992        
  Dāvis Iļjins 1998        
2. Ruslans Muziniks 1999 Jelgavas BJSS     3:40,28
  Boriss Lonskis 1997        
  Roberts Lagzdiņš 1999        
  Igors Miļuhins 1999        
3. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"     3:41,50
  Arsenijs  Nitijevskis 1998        
  Viktors  Krainovs 1998        
  Arvis Iļjins 1997        
4. Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva     3:42,07
  Alekss Podenskis 1997        
  Ginters Kublinskis 1999        
  Alvis Veldre 1998        
               
K - 1   4 x 200 m      2000.-2003.g.dz. meitenes        
1. Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene"     4:02,09
  Reina Rituma 2003        
  Valērija Kačana 2000        
  Valērija Kleine 2001        
2. Santa  Strode 2003 Limbaži/Salacgrīva     4:20,11
  Kristīne Poļaka  2002        
  Monta Dreimane 2001        
  Sammere Pojarkova 2003        
3. Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene"     4:32,37
  Laura Liene Mazburša 2001        
  Kitija Pusķeire 2001        
  Madara Lejiņa 2000        
               
K - 1   4 x 200 m      1999.g.dz. un vecākas sievietes      
1. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     3:29,32
  Madara Aldiņa 1994        
  Laura Skukauska 1996        
  Eva Altrofa 1999        
2. Anete Neretniece 1999 Limbaži/Salacgrīva     3:45,00
  Sandija Megi 1999        
  Sabīne Cirša 1999        
  Santa Dreimane 1999        
               
K - 1   4 x 200 m      1999.g.dz. un vecāki  vīrieši      
1. Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva     2:44,64
  Dāvis Ciršs 1997        
  Aldis Artūrs Vilde 1997        
  Kaspars Tīklenieks 1993        
2. Edgars Zablovskis 1991 Ventspils     2:50,09
  Andis Priede 1985        
  Ģirts Ločmelis 1989        
  Santis Pupuriņš 1998        
3. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS     2:50,28
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Valters Veispals 1995        
  Endijs Bikovičs 1991        
4. Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS/USK Barons   2:51,25
  Roberts Ernests Levics 1999        
  Mārtiņš Veispals 1990        
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999        
5. Mārtiņš Upītis 1982 Jelgava KC     2:53,29
  Jānis Geidāns 1989        
  Rodžers Matvejevs 1984        
  Sergejs Nemņaševs 1988        
6. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"     3:03,82
  Reinis Kalnarājs 1999        
  Kristaps Laube 1999        
  Dāvis Veikšāns 1992        
7. Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene"     3:30,92
  Ruvims Kagans 1999        
  Sergejs  Nikonovs 1987        
  Guntis Rubīns 1998        
               
               
Galvenais tiesnesis  Sergejs Zaļupe          

Nolikums

Olimpiskā centra “Limbaži”

starptautiskās sacensības 

smaiļošanā un kanoe airēšanā

„Sudraba airi”

NOLIKUMS

                   Mērķis un uzdevumi

-          noskaidrot labākos smaiļotājus un kanoe airētājus sprintā

-          smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta popularizēšana.

 

        Vieta un laiks

Sacensības notiek 2016.gada 3. - 4.jūnijā Nacionālajā sporta bāzē Olimpiskais centrs “Limbaži” airēšanas bāzē.

3.jūnijā

Komandu pārstāvju un treneru sanāksme plkst.13.30

Priekšbraucieni visās laivu klasēs un stafešu pusfināli plkst.15.00

4.jūnijā

Sacensību atklāšana plkst.10.00

Sacensību sākums – pusfināli, fināli - plkst.11.00. Finālu tiešraidē filmēs sportacentrs.com

 

                        Sacensību vadība

Sacensības organizē un vada Olimpiskais centrs “Limbaži”, sadarbībā ar Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolu un Limbažu airēšanas klubu „Lemisele”. Sacensību galvenā tiesnese Diāna Zaļupe.

 

                        Sacensību dalībnieki

Sacensībās piedalās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, kā arī uzaicināto valstu sporta skolu un klubu, sportisti.

Sacensību pieteikums apliecina, ka sportisti neiebilst sacensību laikā organizatoru uzņemto fotogrāfiju izmantošanai plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos.

 

                        Sacensību programma

                             Distance 200 m

                                                                                                            * Stafetes:

1997.g. dz., un vec. vīrieši, sievietes.              c-1, c-2, k-1, k-2          1999.g. dz. un vecāki vīrieši, sievietes

1998.- 1999. g .dz. jaunieši, jaunietes             c-1, c-2, k-1, k-2          4 x k-1, 4 x c-1 200 m

2000.- 2001. g.dz. zēni, meitenes                   c-1, c-2, k-1, k-2          2000. -2003. g. dz zēni, meitenes

2002.- 2003. g.dz. zēni, meitenes                   c-1, c-2, k-1, k-2          4 x k-1, 4 x c-1 200 m

2004.- 2005. g.dz. zēni, meitenes                   c-1, c-2, k-1, k-2

* Stafešu komandas komplektē tikai no vienas sporta skolas, kluba sportistiem.                                         

                        Pieteikumi

                       Pierakstu kartiņas sūtīt uz e-pastu oclimbazi@limbazi.lv  līdz 30.05.2016.

Izmaiņas vārdiskos pieteikumos 02.06. līdz plkst.15.00.Dalībnieku skaitliskās izmaiņas 03.06. nepieņems.

 

Dalībnieku uzņemšana

Visus izdevumus, kas saistīti ar piedalīšanos sacensībās, sedz komandējošā organizācija.

Nolikums ir oficiāls uzaicinājums uz sacensībām. Dalības maksa 1 dalībniekam 3.00 EUR.

 

                   Apbalvošana

Vīriešu k-1, c-1 200m distancē uzvarētājus apbalvos ar „Sudraba airiem”.

Pārējo vecuma grupu un distanču sacensību uzvarētājus un godalgoto vietu ieguvējus apbalvos ar medaļām, 2004.-2005.gada vecuma grupu apbalvos ar diplomiem.

Paredzētas naudas balvas.

Visiem sacensību dalībniekiem paredzēta loterija ar balvām.

Aktuālā informācija mājas lapā www.oclimbazi.lv

Starptautiskās sacensības
smaiļošanā un kanoe airēšanā

„SUDRABA AIRI”
Balvu fonds
03. – 04.06.2016. Limbaži

 

K-1, C-1 200m vīrieši
I vieta              200 EUR
II vieta                        150 EUR
III vieta           100 EUR

 

K-1 200m sievietes                                         C-1 200m sievietes
I vieta              50 EUR                                   I vieta              25 EUR

 

K-1 200m juniori (1998.-1999.)
I vieta              50 EUR
II vieta                        40 EUR
III vieta           25 EUR



C-1 200m juniori, K-1 200m juniores (1998.-1999.)

I vieta              30 EUR
II vieta                        20 EUR
III vieta           15 EUR



K-1 200m jaunieši (2000.-2001.)zēni (2002.-2003.)
I vieta              30 EUR
II vieta                        20 EUR
III vieta           15 EUR


Kopējais balvu fonds 1500 euro!

* K-1, C-1 200m konkurencē jauniešu, zēnu/meiteņu vecuma grupās, kurās dalībnieku skaits ir vairāk par 20, naudas balva I vietai 20 EUR.

 

Olympic Center „Limbazi”

International Competition

Sprint Day in Kayak and Canoe

„Silver Paddles”

REGULATION

 

 

 

1.     Aim and Tasks

-          find out the best kayak and canoe rowers in sprint,

-          promotion of kayak and canoe events.

 

                        2. Place and Time

The competition takes place in June 3-4, 2016, in the National sports base, the Olympic Center "Limbazi" rowing center. The rowing center is certified by ICF. The Limbazi city is located 87 km eastwards of Riga. The address of the Olympic Center “Limbazi” rowing center is Lielezera Street 33, Limbazi, Latvia, LV-4001.

 

June 3 The team meeting for the representatives will be at 13.30 p.m.

Heat in all classes and relays semifinal at 15.00 p.m.

 

June 4 Opening ceremony starts at 10.00 a.m. Starts semifinal and final at 11.00 a.m.

 

 

                        3. Competition Management

The competition is organized and run by the Olympic Center "Limbazi".

The main judge of the competition is Diana Zalupe.

 

                        4. Competitors

Athletes of Latvia, Lithuania, Estonia, as well as athletes invited from other countries' sports schools and clubs.

 

                        5. Competition Program

                             Distance 200 m

                                                                                                            *Relays:

1997. births and older men, women   c-1, c-2, k-1, k-2          1999 births and older men, women

1998.-1999. births youth                     c-1, c-2, k-1, k-2          4 x k-1, 4 x c-1 200 m

2000.-2001. births boys, girls              c-1, c-2, k-1, k-2          2000.-2003.births boys, girls

2002.-2003. births boys, girls              c-1, c-2, k-1, k-2          4 x k-1, 4 x c-1 200 m

2004.-2005. births boys, girls              c-1, c-2, k-1, k-2         

                                                                                                

* Relay teams are completed only of athletes from one and the same sports school or sports club.                                                                                     

                        6. Entries

Preliminary Club Entries are accepted until 16.05.2016. Nominal Entries for athletes are accepted via e-mail oclimbazi@limbazi.lv until 30.05.2016. You can download the Entry Form on our web site: http://www.oclimbazi.lv/smailosanas-kanoe-aktualitates  

Arrival to the competition and changes in verbal applications must be done in 02.06.2016. until 15.00 p.m. Numeral changes of athletes will not be accepted on the 03.06.2016.

 

7. Accommodation

The accommodation should be claimed until 16.05.2016 via e-mail olimpiskais.limbazi@apollo.lv  The price of the accommodation for one person per day is 12,00 - 15,00 EUR. Full board costs are 30,-EUR per person per day.

The contact person is Kristaps Zalupe, tel. +371 29483474. You can download the regulation on our web site: http://www.oclimbazi.lv/smailosanas-kanoe-aktualitates

 

8. Admission of Members

All expenses related to the participation in the competition shall be stood by the commanding organization.

 

The regulation is an official invitation to the competition. The membership fee for 1 participant is 5,-EUR.

                     9. Awards Ceremony and Prizes

9.1.Competition winners and award place winners are awarded with medals. 2004-2005 births

Boys and girls are awarded with diplomas.

9.2.There in the both gender youth groups of 1998 - 1999 births K-1 200 m and C-1 200 m and

1997 births and older women K-1 200 m shall be prize-money.

9.3.All competition participants shall take a part in a lottery with prizes.

9.4.Awards ceremony and prizes for K-1 men 200m and C-1 200m men is regulated as

follows:

9.4.1.      Silver paddles are awarded in the men boat classes C-1 200 m and K-1 200 m.

9.4.2.      The boat classes were represented by the following Olympic Center 'Limbazi' Olympians:

Dagnis Vinogradovs, The Athens Olympics in 2004, the 6th place in the boat class C-1 1000m.

Kristaps Zalupe, The Beijing Olympics in 2008, the 7th place in the boat class K-2 1000m.

9.4.3.       Cups 'Silver Paddles' for the winners are awarded to the winners in awards ceremony symbolically;

9.4.4.       Constantly the Cups are kept in the Olympic Center 'Limbazi'.

9.4.5.       The names of the winners, team, the year of the race are engraved on the base of the Cups every year.

 

Many thanks for your kind cooperation and hope to see you at ‘Silver Paddles’.

 

Confirmed:

Olympic Center “Limbazi
Chief of the Board
Baiba Martinsone

www.oclimbazi.lv

olimpiskais@limbazi.lv

16.02.2016.

 

 

Olympic Center „Limbazi”

International Competition

Sprint Day in Kayak and Canoe

„Silver Paddles”

REGULATION

 

 

 

1.     Aim and Tasks

-          find out the best kayak and canoe rowers in sprint,

-          promotion of kayak and canoe events.

 

                        2. Place and Time

The competition takes place in June 3-4, 2016, in the National sports base, the Olympic Center "Limbazi" rowing center. The rowing center is certified by ICF. The Limbazi city is located 87 km eastwards of Riga. The address of the Olympic Center “Limbazi” rowing center is Lielezera Street 33, Limbazi, Latvia, LV-4001.

 

June 3 The team meeting for the representatives will be at 13.30 p.m.

Heat in all classes and relays semifinal at 15.00 p.m.

 

June 4 Opening ceremony starts at 10.00 a.m. Starts semifinal and final at 11.00 a.m.

 

 

                        3. Competition Management

The competition is organized and run by the Olympic Center "Limbazi".

The main judge of the competition is Diana Zalupe.

 

                        4. Competitors

Athletes of Latvia, Lithuania, Estonia, as well as athletes invited from other countries' sports schools and clubs.

 

                        5. Competition Program

                             Distance 200 m

                                                                                                            *Relays:

1997. births and older men, women   c-1, c-2, k-1, k-2          1999 births and older men, women

1998.-1999. births youth                     c-1, c-2, k-1, k-2          4 x k-1, 4 x c-1 200 m

2000.-2001. births boys, girls              c-1, c-2, k-1, k-2          2000.-2003.births boys, girls

2002.-2003. births boys, girls              c-1, c-2, k-1, k-2          4 x k-1, 4 x c-1 200 m

2004.-2005. births boys, girls              c-1, c-2, k-1, k-2         

                                                                                                

* Relay teams are completed only of athletes from one and the same sports school or sports club.                                                                                     

                        6. Entries

Preliminary Club Entries are accepted until 16.05.2016. Nominal Entries for athletes are accepted via e-mail oclimbazi@limbazi.lv until 30.05.2016. You can download the Entry Form on our web site: http://www.oclimbazi.lv/smailosanas-kanoe-aktualitates  

Arrival to the competition and changes in verbal applications must be done in 02.06.2016. until 15.00 p.m. Numeral changes of athletes will not be accepted on the 03.06.2016.

 

7. Accommodation

The accommodation should be claimed until 16.05.2016 via e-mail olimpiskais.limbazi@apollo.lv  The price of the accommodation for one person per day is 12,00 - 15,00 EUR. Full board costs are 30,-EUR per person per day.

The contact person is Kristaps Zalupe, tel. +371 29483474. You can download the regulation on our web site: http://www.oclimbazi.lv/smailosanas-kanoe-aktualitates

 

8. Admission of Members

All expenses related to the participation in the competition shall be stood by the commanding organization.

The regulation is an official invitation to the competition. The membership fee for 1 participant is 5,-EUR.

 

                     9. Awards Ceremony and Prizes

9.1.Competition winners and award place winners are awarded with medals. 2004-2005 births

Boys and girls are awarded with diplomas.

9.2.There in the both gender youth groups of 1998 - 1999 births K-1 200 m and C-1 200 m and

1997 births and older women K-1 200 m shall be prize-money.

9.3.All competition participants shall take a part in a lottery with prizes.

9.4.Awards ceremony and prizes for K-1 men 200m and C-1 200m men is regulated as

follows:

9.4.1.      Silver paddles are awarded in the men boat classes C-1 200 m and K-1 200 m.

9.4.2.      The boat classes were represented by the following Olympic Center 'Limbazi' Olympians:

Dagnis Vinogradovs, The Athens Olympics in 2004, the 6th place in the boat class C-1 1000m.

Kristaps Zalupe, The Beijing Olympics in 2008, the 7th place in the boat class K-2 1000m.

9.4.3.       Cups 'Silver Paddles' for the winners are awarded to the winners in awards ceremony symbolically;

9.4.4.       Constantly the Cups are kept in the Olympic Center 'Limbazi'.

9.4.5.       The names of the winners, team, the year of the race are engraved on the base of the Cups every year.

 

Many thanks for your kind cooperation and hope to see you at ‘Silver Paddles’.

 

Confirmed:

Olympic Center “Limbazi
Chief of the Board
Baiba Martinsone

www.oclimbazi.lv

olimpiskais@limbazi.lv

16.02.2016.

Iet atpakaļ