Latvijas Republikas junioru, U-23 čempionāts

-

Rezultāti

Limbaži            
2016. gada 17.-19.jūnijs            
               
    1000m   17.06.2016.
               
K-1  juniori  1000m                   
1. Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 4:22,03   3:55,21
2. Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 4:18,15   3:59,94
3. Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 4:02,89   4:03,87
4. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 4:25,06 4:15,99 4:05,98
5. Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 4:33,66 4:16,24 4:13,57
6. Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 4:22,25 4:21,84 4:16,53
7. Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 4:37,42 4:17,86 4:23,81
8. Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 4:41,26 4:22,12 4:28,68
9. Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 4:31,21 4:19,82 4:28,90
10.-11. Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 4:27,97 4:25,26  
  Matīss Milzers 2001 Ventspils "Spars" 4:46,32 4:29,33  
12.-13. Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 4:36,21 4:30,44  
  Lukass Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 4:33,38 4:30,39  
14.-15. Emīls Kalenda 1998 Ventspils "Spars" 4:38,50 4:35,79  
  Markuss Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 4:46,56 4:31,28  
16.-17. Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 4:43,37 4:48,85  
  Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars" 4:35,18 4:37,53  
18. Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils "Spars" 4:55,96 4:49,66  
19. Ņikita Ņečajevs 1997 MSĢ TS SASS DNF    
               
 C-1  juniori  1000m                  
1. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 4:43,60 4:26,10 4:11,25
2. Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 4:25,91   4:16,20
3. Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 4:33,47   4:27,33
4. Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov. BJSS 4:42,75 4:43,71 4:39,31
5. Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva 4:57,63 4:42,78 4:43,23
6. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 5:09,35 4:50,71 4:56,21
7. Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi 4:57,88 4:45,37 5:01,05
8. Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 5:04,75 4:47,91 5:05,32
9. Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 4:42,87   5:14,80
10.-11. Vitālijs Upenieks 2000 Jelgavas BJSS 5:02,46 4:54,45  
  Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 5:14,12 4:51,03  
12.-13. Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 4:56,66 4:53,15  
  Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS 4:56,92 4:55,38  
14.-15. Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars" 5:12,01 5:12,19  
  Silvetrs Valdis Subocs 2000 Limbaži/Salacgrīva 5:07,56 4:59,95  
16.-17. Daniils Serins 2000 Ventspils "Spars" 5:22,24 5:36,63  
  Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 5:09,69 5:01,02  
18.-19. Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars" 5:37,12 5:52,43  
  Pāvels Pavlovskis 1999 Jelgavas BJSS 5:39,45 5:38,86  
20. Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 5:31,65    
 K-1   juniores  1000m                
1. Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 4:44,05   4:41,77
2. Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 4:53,03   4:48,75
3. Santa Dreimane 1999 Limbaži/S-grīva 5:04,82   4:50,15
4. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 4:53,34   4:57,72
5. Monta Dreimane 2001 Limbaži/Salacgrīva 5:05,33 5:05,36 5:13,49
6. Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 5:19,01   5:16,45
7. Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva 5:12,67 5:11,96 5:20,04
8. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 5:15,54   5:20,56
9. Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS 5:22,03 5:19,69 5:37,59
10. Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene" 5:25,99 5:22,57  
  Elīna Veispale 2000 MSĢ TS SASS DNS    
               
K - 1    U-23  vīrieši  1000m              
1 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS 4:00,08   3:51,67
2 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 4:02,33   3:53,91
3 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 4:04,22   3:57,34
4 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 4:09,47   4:00,88
5 Dāvis Melnalksnis 1993 Limbaži/Salacgrīva 4:33,43   4:09,46
6 Jurijs Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 4:11,48   4:17,01
7 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 4:13,59 4:23,26 4:18,53
8 Roberts Brālis 1996 Ventspils "Spars" 4:17,57 4;24,58 4:26,04
9 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils "Spars" 4:23,97 4:29,53 4:29,20
10 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 5:01,34 5:04,70  
11 Emīls Ziemelis 1995 Limbaži/Salacgrīva 5:03,41 5:08,02  
               
 K-2  juniori    1000m                     
1. Santis Pupuriņš 1998 Ventspils "Spars"/ 3:44,19   3:43,26
  Māris Cilinskis 1999 Limbaži/ Salacgrīva      
2. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 3:50,61   3:48,92
  Kristofers Lamberts 2000        
3. Nauris Tomsons 2001 Limbaži/Salacgrīva 3:58,61   3:49,43
  Aigars Cīrulis 2001        
4. Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 3:53,27   3:50,56
  Rihards Kraulis 1999        
5. Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 4:03,58   4:08,33
  Rainers Švecs 2001        
6. Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS/ 4:07,56   4:15,11
  Egils Kalns 2001 Jelgava KC      
7. Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva 4:30,74   4:18,93
  Arvis Pauliņš 2001        
8. Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbaži/Salacgrīva 4:26,97   4:22,95
  Kristaps Leinišs 2001        
9. Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 4:48,28   4:47,16
  Guntis Rubīns 1998        
  Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" DNS    
  Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS      
               
               
 K - 2    U-23  vīrieši  1000m                           
1. Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva/     3:42,85
  Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS      
2. Juris Apters 1993 Rīdzene     3:43,74
  Artūra  Kleins 1997        
3. Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS/     3:43,93
  Dāvis Melnalksnis 1993 Limbaži/ Salacgrīva      
4. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS     3:44,72
  Valters Veispals 1995        
               
C - 1    U-23  vīrieši  1000m                            
Ā.K Joosep Karlson 1995 EST     4:10,36
1. Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"     4:16,73
Ā.K Andreas Baum 1995 EST     4:17,36
2. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS     4:18,16
3. Arvis Iļjins 1994 BJSS "Rīdzene"     4:24,47
4. Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars"     4:58,38
5. Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars"     5:04,10
               
K - 1  U-23  sievietes  1000m                     
1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"     4:29,32
2 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS     4:30,57
3 Amanda Opalā  1997 BJSS "Rīdzene"     4:59,42
4 Samanta Ganiņa 1997 Limbaži/Salacgrīva     5:16,34
               
 C - 2  U-23 vīrieši      1000m            
Ā.K. Andreas Baum 1995 EST     3:58,88
  Joosep Karlson 1995        
1. Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva     4:01,19
  Rūdolfs Segliņš 1996        
2. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS/     4:11,88
  Arvis Iļjins 1994 BJSS "Rīdzene"      
3. Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"     4:37,27
  Davids Alijevs 1995        
               
 K - 2  U-23 sievietes 1000m             
1. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"     4:08,26
  Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS      
               
 C - 2  juniori      1000 m               
1. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS     4:02,75
  Matīss Ozols 2000        
2. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"     4:19,38
  Uvis Zemturis 1998 MSĢ TS SASS/Talsi      
3. Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS     4:35,33
  Igors Miļuhins 1999        
4. Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene"/Talsi     4:46,35
  Rinalds Ozolnieks 2000        
5. Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars"     5:11,67
  Daniils Serins 2000        
K - 2  juniores 1000 m                  
1 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva     4:25,38
  Santa Dreimane 1999        
2 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     4:25,57
  Daiga Liepiņa 1998        
3 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"     4:32,87
  Justīne Andersone 1998        
4 Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"     4:43,12
  Linda Krilovska 1999        
5 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva     5:00,26
  Sandija Megi 1999        
6 Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene"     5:04,47
  Valērija Kačana 2000        
7 Megija Kūle 1999 Ventspils "Spars"     5:29,55
  Anna Karpinska 2000        
8 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene"     DNF
  Laura Mazburša 2001        
               
K - 4  juniori  1000 m                   
1. Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva/     3:21,59
  Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS/      
  Roberts Ernests Levics 1999 Ventspils "Spars"      
  Santis Pupuriņš 1998        
2. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 1.kom   3:28,35
  Kristaps Laube 1999        
  Kristofers Lamberts 2000        
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999        
3. Artjoms Kokarevs 2000 Jelgavas BJSS/     3:31,72
  Rihards Kraulis 1999 SASS MSĢ      
  Artūrs Derkusovs 1999        
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999        
4. Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva     3:37,85
  Rainers Švecs 2001        
  Aigars Cīrulis 2001        
  Nauris Tomsons 2001        
5. Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars"     3:48,68
  Emīls Kalenda 1998 Limbaži/Salacgrīva      
  Matīss Milzers 2001        
  Deivids Jaunsproģis 1998        
6. Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 2.kom.   3:53,77
  Roberts Napituhins 1999        
  Guntis Rubīns 1998        
  Rauls Abasovs 2000        
7. Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva     3:54,77
  Arvis Pauliņš 2001        
  Kristaps Leinišs 2001        
  Kristers Deivids Skudriņš 2001        
               
               
8. Toms Andersons 2000 Brocēno nov.BJSS/     4:03,97
  Helmuts Zīle 2000 Jelgava KC      
  Gints Markavičs 2000 Talsu ss      
  Egils Kalns 2000        
               
C - 4  juniori  1000 m                    
1. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS     3:59,72
  Matīss Ozols 2000        
  Aleksejs Ševcovs 2001        
  Igors Miļuhins 1999        
2. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"/     4:02,69
  Ansis Grišāns 2000 MSĢ TS Jūrmala/      
  Uvis Zemturis 1998 Brocēni/ Talsi      
  Kirils Sokolovs 2000        
3. Daniils Serins 2000 Ventspils "Spars"/     4:20,71
  Aleksejs Sabarņa 2000 Brocēni      
  Kristers Frišenfelds 1999        
  Mārtiņš Grundmanis 2000        
4. Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene"/     4:23,53
  Rinalds Ozolnieks   Talsi      
  Artūrs Krasnoluckis 2000        
  Iļja Lučenkovs 2001        
               
    200 m   18.06.2016.
               
K - 1    200 m   juniori               
1. Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 0:40,99   0:40,01
2. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 0:41,34 0:41,81 0:40,47
3. Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 0:41,07   0:40,75
4. Santis Pupuriņš 1998 Ventspils "Spars" 0:42,95 0:43,94 0:41,01
5. Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:45,31 0:44,50 0:42,90
6. Kristaps Laube 1998 BJSS "Rīdzene" 0:44,99 0:43,68 0:43,23
7. Seregejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:45,06   0:44,59
8. Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:48,14 0:44,50 0:45,07
9. Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 0:49,88 0:45,04 0:45,13
10.-11. Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 0:47,66 0:45,23  
  Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils "Spars" 0:47,13 0:45,60  
12.-13. Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 0:49,55 0:47,12  
  Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars" 0:47,71 0:46,69  
14.-15. Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene" 0:48,09 0:48,90  
  Kārlis Karlštrems 1999 Talsi 0:45,98 0:48,46  
16.-17. Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 0:51,06 0:49,12  
  Roberts Karpinskis 2000 Ventspils "Spars" 0:50,32 0:51,79  
18.-19. Egils Kalns 2000 Jelgava KC 0:50,21 0:52,83  
  Emīls Kalenda 1998 Ventspils "Spars" 0:48,70 0:52,03  
20. Toms Andersons 2000 Brocēnu nov. BJSS 1:10,37 0:54,73  
21. Tomass Kovaļenko 1999 Limbaži/S-grīva 1:00,43 DNF  
22.-23. Ņikita Ņečajevs 1997 MSĢ TS SASS 0:50,47    
  Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 0:48,45    
24. Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 0:51,93    
25.-26. Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS DNF    
  Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" DNF    
               
C - 1    200 m   juniori               
1. Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 0:48,37   0:43,91
2. Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov. BJSS 0:50,60   0:45,91
3. Artūrs Belāns 1999 Rīdzene/MSĢ TS Jūrmala 0:49,42   0:46,79
4. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 0:51,55   0:46,86
5. Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:51,09   0:48,24
6. Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 0:56,18 0:53,49 0:49,56
7. Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:51,20   0:50,06
8. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 1:00,22 0:53,18 0:52,56
9. Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 0:56,55 0:54,48 0:55,38
10. Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 0:59,38 0:55,49  
11. Linards Baumanis 1999 Talsi 0:59,46 0:56,77  
12. Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 1:04,38 0:56,94  
13. Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbaži/ Salacgrīva 0:59,19 0:57,59  
14. Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 0:59,27 0:58,45  
15. Daniils Serins 2000 Ventspils "Spars" 1:10,52 1:04,28  
16. Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars" 1:14,48    
17.-18. Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 1:18,15    
* Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nov.BJSS 1:14,61    
19. Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars" 1:15,13    
               
K - 1    200 m   juniores                  
1. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 0:49,70   0:48,12
2. Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:51,32   0:49,40
3. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 0:56,37   0:51,64
4. Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva 0:55,45   0:52,34
5. Linda Krilovska 1999 Ventspils "Spars" 0:56,72   0:53,80
6. Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 1:00,10   0:54,03
7. Monta Dreimane 2001 Limbaži/Salacgrīva 1:00,85   0:56,46
8. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 1:05,28   0:59,56
9. Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS 1:02,35   1:02,08
10. Baiba Petrovska 1999 Jelgavas BJSS DNF    
               
  K - 1  200 m  U-23  vīr.                 
1. Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS 0:40,66   0:36,91
2. Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva 0:39,64   0:37,23
3. Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS 0:41,68   0:39,13
4. Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 0:39,93   0:39,33
5. Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 0:42,30 0:40,91 0:39,64
6. Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS 0:43,57 0:41,47 0:42,15
7. Dāvis Melnalksnis 1993 Limbaži/Salacgrīva 0:43,56 0:44,99 0:42,60
8. Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva 0:42,56   0:43,29
9. Roberts Akmens 1996 Talsi 0:39,14   DNF
10. Roberts Brālis 1996 Ventspils "Spars" 0:45,64 0:46,56  
11. Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 0:52,25 0:50,04  
               
K-1   200m   U-23  sievietes               
1. Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"     0:46,66
2. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"     0:47,03
3. Amanda Opalā  1997 BJSS "Rīdzene"     0:51,77
4. Daniela Kondratova 1997 BJSS "Rīdzene"     DNF
               
 C-1   200m   U-23  vīrieši                    
1. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS     0:45,28
2. Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils "Spars"     0:45,51
3. Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"     0:46,48
4. Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva     0:48,43
5. Kristaps Smilgainis 1997 Talsi     0:48,59
6. Arvis Iļjins 1994 BJSS "Rīdzene"     0:49,68
7. Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva     0:49,83
8. Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars"     0:51,74
9. Toms Izmailovs 1996 Ventspils "Spars"     1:00,28
               
               
 C-1   200m juniores                   
1. Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS     1:00,08
2. Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene"     1:05,70
3. Līga Kariņa 1999 Limbaži/Salacgrīva     1:15,32
  Veronika Fomenko 2000 BJSS "Rīdzene"     DNS
               
K-2              
               
K - 2    200 m  juniori               
1. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 0:37,55   0:37,16
  Kristofers Lamberts 2000        
2. Santis Pupuriņš 1998 Ventspils "Spars"/ 0:39,20   0:37,46
  Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva      
3. Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 0:41,40   0:38,99
  Roberts Ernests Levics 1999        
4. Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 0:42,22   0:39,94
  Artūrs Derkusovs 1999        
5. Nauris Tomsons 2001 Limbaži/Salacgrīva 0:41,36 0:41,84 0:40,45
  Aigars Cīrulis 2001        
6. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 0:40,46   0:40,53
  Reinis Kalnarājs 1999        
7. Toms Andersons 2000 Brocēnu nov.BJSS 0:46,54 0:41,41 0:41,06
  Gints Markavičs 2000        
8. Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:53,71 0:43,42 0:42,03
  Rainers Švecs 2001        
9. Emīls Kalenda 1998 Ventspils "Spars" 0:43,57   0:51,72
  Deivids Jaunsproģis 1998        
10. Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva 0:45,86 0:44,78  
  Arvis Pauliņš 2001        
11. Lukass Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 0:51,28 0:45,97  
  Artūrs Skrebels 2000        
12. Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbaži/Salacgrīva 0:54,17 0:46,34  
  Kristaps Leinišs 2001        
13. Juris Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:53,91 0:46,99  
  Gregors Nīss 1999        
14. Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS/ 0:48,16 0:50,30  
  Egils Kalns 2001 Jelgava KC      
               
 K-2   200m   juniores                 
1. Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva     0:46,13
  Santa Dreimane 1999        
2. Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     0:47,41
  Daiga Liepiņa 1998        
3. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"     0:48,75
  Justīne Andersone 1998        
4. Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva     0:48,99
  Sandija Megi 1999        
5. Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"     0:50,59
  Monta Dreimane 2001 Limbaži/Salacgrīva      
6. Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene"     0:56,01
  Marija Prohorova 1998        
7. Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene"     1:00,03
  Laura Mazburša 2001        
8. Megija Kūle 1999 Ventspils "Spars"     1:11,71
  Anna Karpinska 2000        
               
K-2   200m   U-23 vīrieši                 
1. Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS     0:33,86
  Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva      
2. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS     0:34,91
  Roberts Akmens 1996 Talsi      
3. Jānis Andersons 1994 BJSS "Rīdzene"     0:36,39
  Ģirts  Alksnis 1994        
4. Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva     0:37,88
  Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS      
5. Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene"     0:42,12
  Jurijs Apters 1993        
               
C-2   200m   juniori                   
1. Artūrs Belāns 1999 Rīdzene/MSĢ TS Jūrmala     0:44,29
  Ansis Grišāns 2000 Brocēni      
2. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS     0:44,60
  Matīss Ozols 2000        
3. Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"     0:47,35
  Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva      
4. Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS     0:47,88
  Igors Miļuhins 1999        
5. Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva     0:52,53
  Silvestrs Valdis Subocs 2000        
6. Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene"     0:53,59
  Arsēnijs Nitijevskis 1999        
7. Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars"     0:56,37
  Daniils Serins 2000        
8. Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene"     DNS
  Kārlis Mārtinsons 2001        
               
 C-2   200m   U-23 vīrieši                 
1. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS     0:42,55
  Arvis Iļjins 1994 BJSS "Rīdzene"      
2. Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva     0:44,00
  Rūdolfs Segliņš 1996        
3. Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS     0:44,29
  Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"      
4. Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils "Spars"     0:45,89
  Ivo Jēkabsons 1995        
               
 K-2   200m   U-23 sievietes                
1. Laura Skukauska 1996 Jelgavas BJSS/     0:43,18
  Daniela Kondratova 1997 BJSS "Rīdzene"      
               
               
               
K - 4            
K-4   200m   juniori                  
1. Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva/     0:34,39
  Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS/      
  Roberts Ernests Levics 1999 Ventspils "Spars"      
  Santis Pupuriņš 1998        
2. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"     0:35,34
  Kristofers Lamberts 2000        
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999        
  Reinis Kalnarājs 1999        
3. Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS/     0:37,37
  Artjoms Kokarevs 2000 SASS MSĢ      
  Rihards Kraulis 1999        
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999        
4. Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva     0:37,73
  Rainers Švecs 2001        
  Aigars Cīrulis 2001        
  Nauris Tomsons 2001        
5. Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene"     0:38,64
  Sergejs Nikonovs 2000        
  Lukass Nīss 2000        
  Gregors Nīss 1999        
6. Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars"     0:41,06
  Emīls Kalenda 1998        
  Roberts Karpinskis 2000        
  Deivids Jaunsproģis 1998        
7. Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva     0:42,46
  Arvis Pauliņš 2001        
  Kristaps Leinišs 2001        
  Kristers Deivids Skudriņš 2001        
8. Toms Andersons 2000 Brocēno nov.BJSS/     0:48,74
  Helmuts Zīle 2000 Jelgava KC      
  Rihards Jēkabs Dzenis 2000        
  Egils Kalns 2000        
               
               
 K-4   200m   juniores                
1. Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva/     0:44,41
  Santa Dreimane  1999 Jelgavas BJSS      
  Baiba Petrovska 1998        
  Daiga Liepiņa 1998        
2. Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"/     0:46,42
  Linda Krilovska 1999 Limbaži/Salacgrīva      
  Sandija Megi 1999        
  Anete Neretniece 1998        
3. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     0:47,45
  Justīne Andersone 1998        
  Eva Altrofa 1999        
  Laura Mazburša 2001        
4. Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene"     0:55,47
  Madara Lejiņa 2000        
  Marija Prohorova 1998        
  Valērija Kleine 2001        
               
 C-4   200m   juniori                  
1. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"/     0:42,14
  Ansis Grišāns 2000 MSĢ TS Jūrmala/      
  Donats Lapato 2000 Brocēni/ Talsi      
  Kirils Sokolovs 2000        
2. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS     0:42,42
  Matīss Ozols 2000        
  Aleksejs Ševcovs 2001        
  Igors Miļuhins 1999        
3. Daniils Serins 2000 Ventspils "Spars"/     0:45,70
  Aleksejs Sabarņa 2000 Brocēni      
  Kristers Frišenfelds 1999        
  Mārtiņš Grundmanis 2000        
4. Kristians Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva     0:51,93
  Silvestrs Valdis Subocs 2000        
  Ginters Kublinskis 1999        
  Rihards Zapoļskis 2001        
5. Genrihs Saļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene"     1:07,03
  Arsēnijs Nitijevskis 1999        
  Artūrs Krasnoluckis 2000        
  Iļja Lučenkovs 2001        
               
C-4   200m  U-23 vīrieši                
1. Dāvids Alijevs 1995 SASS/BJSS "Ridzene"     0:41,77
  Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva      
  Alekss Podenskis 1997        
  Staņislavs Ļeščinskis 1993        
2. Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars"     0:44,67
  Raivo Jēkabsons 1996        
  Toms Izmailovs 1996        
  Mārtiņš Burkovskis 1993        
               
K-4   200m  U-23 vīrieši                
1. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS/     0:33,54
  Valters Veispals 1995 Brocēnu nov.BJSS      
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Vasilijs Andriško 1995        
2. Dāvis Melnalksnis 1993 Limbaži/Salacgrīva/     0:34,04
  Roberts Akmens 1996 Talsi      
  Ģirts  Alksnis 1994 Rīdzene      
  Jānis Andersons 1994        
3. Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva/     0:36,86
  Dāvis Ciršs 1997 Jelgavas BJSS      
  Marks Ozolinkevičs 1994        
  Kaspars Tīklenieks 1993        
4. Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene"     0:37,80
  Jurijs Apters 1993        
  Roberts Brālis 1996 Ventspils "Spars"      
  Kristaps Redvins 1997        
               
C-1  4 x 200m    juniori             
1. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS     3:49,26
  Matīss Ozols 2000        
  Aleksejs Ševcovs 2001        
  Igors Miļuhins 1999        
2. Artūrs  Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"     3:55,09
  Kirils Sokolovs 1999        
  Arsēnijs Nitijevskis 1999        
  Arturs Krasnoluckis 2000        
3. Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars"     4:14,41
  Kristers Frišenfelds 1999        
  Aleksejs Sabarņa 2000        
  Kristaps Buks 2000        
* Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva     DQ
  Silvestrs Valdis Subocs 2000        
  Kristians  Kacars 2000        
  Rihards Zapoļskis 2001        
* Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene"     DQ
  Genrihs Soļaņiks 2001        
  Iļja Lučenkovs 2001        
  Kārlis Mārtinsons 2001        
               
K-1  4 x 200m juniores                
1. Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva     4:00,74
  Santa Dreimane  1999        
  Sandija Megi 1999        
  Anete Neretniece 1998        
2. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     4:25,16
  Marija Prohorova 1998        
  Eva Altrofa 1999        
  Laura Mazburša 2001        
3. Megija Kūle 1999 Ventspils "Spars"     DNS
  Anna Karpinska 2000        
  Linda Krilovska 1999        
  Anna Saļņikova 2001        
               
               
               
 K-1  4 x 200m    juniori              
1. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"     3:02,48
  Kristaps Laube 1999        
  Kristofers Lamberts 2000        
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999        
2. Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS/     3:03,73
  Roberts Ernests Levics 1999        
  Rihards Kraulis 1999        
  Artūrs Derkusovs 1999        
3. Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva     3:10,14
  Rainers Švecs 2001        
  Aigars Cīrulis 2001        
  Nauris Tomsons 2001        
4. Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene"     3:25,75
  Sergejs Nikonovs 1999        
  Juris Avkštoļs 1999        
5. Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars"     3:44,56
  Emīls Kalenda 1998        
  Roberts Karpinskis 2000        
  Matīss Milzers 2001        
  Deivids Jaunsproģis 1998        
6. Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva     3:50,93
  Uvis Arbidāns 2000        
  Arvis Pauliņš 2001        
  Kristaps Leinišs 2001        
7. Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene"     DQ
  Roberts Napituhins 1999        
  Guntis Rubīns 1998        
  Rauls Abasovs 2000        
     500m   19.06.2016.
 K - 1  500 m juniori                  
1. Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 1:53,37   1:49,95
2. Santis Pupuriņš 1998 Ventspils "Spars" 1:59,37 2:00,94 1:50,15
3. Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 1:54,23   1:53,73
4. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 1:58,95   1:55,15
5. Kristaps Laube 1998 BJSS "Rīdzene" 1:54,45 1:49,21 1:56,24
6. Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 2:00,94 2:02,18 2:01,24
7. Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 2:15,89 2:04,27 2:01,52
8. Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 2:06,80 2:00,65 2:03,29
9. Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 2:07,74 2:02,46 2:07,38
10.-11. Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 2:08,01 2:02,72  
* Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars" 2:08,93 2:05,89  
12.-13. Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 2:05,20 2:06,42  
* Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 2:11,83 2:06,66  
14.-15. Ruvims Kagans 1999 BJSS "Rīdzene" 2:20,22 2:12,62  
* Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 2:11,39 2:09,95  
16.-17. Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsi 2:11,07 2:11,59  
* Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 2:12,12 2:12,86  
18.-19. Toms Andersons 2000 Brocēnu nov.BJSS 2:15,54 2:16,90  
* Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 2:15,75 2:14,25  
20. Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 2:13,37 2:14,71  
21. Kārlis Karlštrems 1999 Talsi 2:06,21 DNF  
22.-24. Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 2:15,95    
* Roberts Karpinskis 2000 Ventspils "Spars" 2:19,61    
* Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS 2:24,95    
25.-26. Ņikita Ņečajevs 1998 MSĢ TS SASS 2:20,47    
* Egils Kalns 2000 Jelgava KC 2:20,19    
  Markuss Jonatāns 2000 Limbaži/Salacgrīva DNS    
               
C - 1  500 m juniori                    
1. Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 2:10,87   2:00,91
2. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 2:22,49   2:01,91
3. Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 2:23,48   2:15,91
4. Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 2:41,24 2:31,56 2:21,00
5. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 2:36,40 2:45,14 2:23,25
6. Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:27,51 2:26,42 2:27,90
7. Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 2:34,78 2:49,01 2:31,11
8. Linards Baumanis 1998 Talsi 2:37,42 2:30,74 2:31,25
9. Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 2:29,06 2:37,17 2:40,98
10.-11. Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 2:32,96 2:33,81  
* Vitālijs Upenieks 2000 Jelgavas BJSS 2:47,05 2:52,13  
12.-13. Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 2:58,52 2:50,38  
* Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbaži/Salacgrīva 2:54,54 2:58,47  
14.-15. Pāvels Pavlovskis 1999 Jelgavas BJSS 2:48,24 3:02,86  
* Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 2:35,31 2:56,82  
16.-17. Daniils Serins 2000 Ventspils "Spars" 2:40,38 3:08,66  
* Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars" 2:55,87 2:57,03  
18.-19. Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 2:35,40 3:11,98  
* Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nov.BJSS 2:37,04 2:57,31  
20. Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 3:06,59 3:26,34  
21.-22. Edvarts Zaķis 2000 Limbaži/Salacgrīva 3:29,10    
* Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS 3:28,91    
  Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars" DNS    
  Krists Znotiņš 2001 Talsi DNS    
               
 K - 1  500 m juniores                   
1. Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:18,02   2:13,05
2. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 2:20,12   2:17,81
3. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 2:25,81   2:18,08
4. Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 2:22,43   2:20,75
5. Santa Dreimane 1999 Limbaži/Salacgrīva 2:21,35   2:22,14
6. Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 2:30,39 2:49,05 2:27,87
7. Baiba Petrovska 1999 Jelgavas BJSS 2:28,38   2:29,08
8. Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 2:30,51 2:47,38 2:42,51
9. Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS 2:51,86 2:51,36 2:56,88
10.-11. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 2:46,69 DNS  
* Monta Dreimane 2001 Limbaži/Salacgrīva 2:27,46 DNS  
  Elīna Veispale 2000 MSĢ TS SASS DNS    
  Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars" DNS    
               
C-1   500m juniores                   
1. Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS     2:50,52
2. Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene"     2:59,61
               
               
 K - 1  500 m  U-23 vīrieši              
1. Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva     1:49,45
2. Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS     1:52,48
3. Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS     1:55,02
4. Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS     1:56,75
5. Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS     2:02,73
6. Kristaps Redviņš 1997 Ventspils "Spars"     2:08,26
7. Roberts Brālis 1996 Ventspils "Spars"     2:09,31
8. Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene"     2:28,56
* Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS     DNF
               
 C - 1  500 m U-23 vīrieši            
1. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS     2:09,10
2. Arvis Iļjins 1994 BJSS "Rīdzene"     2:12,89
3. Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"     2:17,54
4. Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva     2:19,58
5. Kristaps Smilgainis 1997 Talsi     2:22,90
6. Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils "Spars"     2:30,63
7. Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars"     2:32,41
8. Toms Izmailovs 1996 Ventspils "Spars"     3:15,97
* Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars"     DNS
               
 K - 1  500 m  U-23 siev.             
1. Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS     2:07,85
2. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"     2:12,93
3. Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"     2:18,57
4. Amanda Opalā 1997 BJSS "Rīdzene"     2:25,32
               
K-2              
 K - 2  500 m U-23 vīr.              
1. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS/     1:39,67
  Roberts Akmens 1996 Talsi      
2. Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva     1:43,03
  Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS      
3. Artūrs Keins 1997 BJSS "Rīdzene"     1:44,10
  Jurijs Apters 1993        
4. Dāvis Melnalksnis 1993 Limbaži/Salacgrīva     1:44,28
  Dāvis Ciršs 1997        
5. Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene"     1:45,10
  Jānis Andersons 1994        
6. Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS     1:47,20
  Valters Veispals 1995        
               
C - 2  500 m U-23 vīr.               
1. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS     2:00,55
  Arvis Iļjins 1994 BJSS "Rīdzene"      
2. Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva     2:02,32
  Rūdolfs Segliņš 1996        
3. Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS     2:10,53
  Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"      
4. Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils "Spars"     2:11,93
  Ivo Jēkabsons 1995        
5. Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars"     2:50,73
  Toms Izmailovs 1996        
               
K-2 500m U-23 sievietes          
1. Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS/     1:55,41
  Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"      
               
 K - 2    500 m  juniori               
1. Santis Pupuriņš 1998 Ventspils "Spars"/ 1:48,21   1:44,60
  Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva      
2. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 1:51,50   1:47,12
  Kristofers Lamberts 2000        
3. Nauris Tomsons 2001 Limbaži/Salacgrīva 1:54,36   1:48,10
  Aigars Cīrulis 2001        
4. Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1:48,58   1:48,47
  Artūrs Derkusovs 1999        
5. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 1:54,72   1:50,89
  Reinis Kalnarājs 1999        
6. Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbaži/Salacgrīva 2:04,57 1:56,51 2:02,78
  Kristaps Leinišs 2001        
7. Lukass Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 2:12,33 1:59,24 2:05,52
  Artūrs Skrebels 2000        
8. Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS/ 2:00,94 1:58,34 2:07,42
  Egils Kalns 2001 Jelgava KC      
9. Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1:48,58   2:14,84
  Roberts Ernests Levics 1999        
10. Juris Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 2:09,28 2:03,57  
  Gregors Nīss 1999        
11. Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 2:15,63 2:06,93  
  Guntis Rubīns 1998        
12. Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva 1:58,36 2:07,21  
  Rainers Švecs 2001        
               
C - 2    500 m  juniori                
1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS     1:55,86
  Matīss Ozols 2000        
2 Artūrs Belāns 1999 Rīdzene/MSĢ TS Jūrmala   2:01,25
  Ansis Grišāns 2000 Brocēni      
3 Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva/     2:05,25
  Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"      
4 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS     2:18,11
  Igors Miļuhins 1999        
5 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva     2:25,43
  Silvestrs Valdis Subocs 2000        
6 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars"     2:37,28
  Daniils Serins 2000        
               
K - 2  500 m  juniores             
1 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva     2:03,64
  Santa Dreimane 1999        
2 Baiba Petrovska 1999 Jelgavas BJSS     2:05,44
  Daiga Liepiņa 1998        
3 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"     2:06,44
  Justīne Andersone 1998        
4 Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva     2:11,37
  Sandija Megi 1999        
5 Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"     2:11,91
  Linda Krilovska 1999        
6 Megija Kūle 1999 Ventspils "Spars"     2:30,19
  Anna Karpinska 2000        
7 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene"     DNF
  Laura Mazburša 2001        
* Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene"     DNS
  Marija Prohorova 1998        
K-4              
 K-4   500m U-23 vīr.                
1. Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva/     1:30,51
  Dāvis Ciršs 1997 Jelgavas BJSS      
  Marks Ozolinkevičs 1994        
  Roberts Akmens 1996 Talsi      
2. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS/     1:32,11
  Valters Veispals 1995 Brocēnu nov. BJSS      
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Vasilijs Andriško 1995        
3. Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene"     1:45,04
  Jurijs Apters 1993        
  Roberts Brālis 1996 Ventspils "Spars"      
  Kristaps Redvins 1997        
* Dāvis Melnalksnis 1993 Limbaži/Salacgrīva/     DNS
  Ģirts  Alksnis 1994 Talsi/MSĢ      
  Jānis Andersons 1994 Rīdzene      
  Emīls Ziemelis 1995 Limbaži/Salacgrīva/      
               
C - 4  500 m U-23 vīrieši                
1. Dāvids Alijevs 1995 Limbaži/Salacgrīva/     1:52,38
  Rūdolfs Segliņš 1996 SASS/      
  Alekss Podenskis 1997 BJSS "Rīdzene"      
  Staņislavs Leščinskis 1993        
2. Ivo Jēkabsons 1995 Venspils "Spars"     2:05,05
  Raivo Jēkabsons 1996        
  Toms Izmailovs 1996        
  Mārtiņš Burkovskis 1993        
               
K - 4  500 m juniores                   
1. Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva     1:57,59
  Santa Dreimane 1999        
  Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS      
  Baiba  Petrovska 1998        
2. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     2:01,19
  Justīne Andersone 1998        
  Eva Altrofa 1999        
  Laura  Liene Mazburša 2001        
3. Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"     2:02,50
  Linda Krilovska 1999        
  Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva      
  Anete Neretniece 1998        
               
C-4   500m juniori                  
1. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"/     1:53,04
  Ansis Grišāns 2000 MSĢ TS Jūrmala/      
  Donats Lapato 1998 Brocēni      
  Kirils Sokolovs 2000        
2. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS     2:00,49
  Matīss Ozols 2000        
  Aleksejs Ševcovs 2001        
  Igors Miļuhins 1999        
3. Daniils Serins 2000 Ventspils "Spars"/     2:19,50
  Aleksejs Sabarņa 2000 Brocēni      
  Kristers Frišenfelds 1999        
  Mārtiņš Grundmanis 2000        
4. Kristians Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva     2:33,47
  Silvestrs Valdis Subocs 2000        
  Ginters Kublinskis 1999        
  Edvarts Zaķis 2000        
5. Genrihs Saļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene"     3:22,64
  Arsēnijs Nitijevskis 1999        
  Artūrs Krasnoluckis 2000        
  Iļja Lučenkovs 2001        
               
 K-4 500m juniori            
1. Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS/     1:32,62
  Roberts Ernests Levics 1999        
  Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva/      
  Santis Pupuriņš 1998 Ventspils "Spars"      
2. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"     1:36,00
  Kristaps Laube 1999        
  Kristofers Lamberts 2000        
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999        
3. Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS     1:40,56
  Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ      
  Rihards Kraulis 1999        
  Artūrs Derkusovs 1999        
4. Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva     1:42,34
  Rainers Švecs 2001        
  Aigars Cīrulis 2001        
  Nauris Tomsons 2001        
5. Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars"/     1:48,92
  Emīls Kalenda 1998 Limbaži/Salacgrīva      
  Roberts Karpinskis 2000        
  Deivids Jaunsproģis 1998        
6. Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene"     1:49,80
  Sergejs Nikonovs 1999        
  Juris Avkštoļs 1999        
  Ruvims Kagans 1999        
7. Toms Andersons 2000 Brocēnu nov.BJSS/     1:50,58
  Helmuts Zīle 2000 Jelgava KC      
  Rihards Jēkabs Dzenis 2000        
  Egils Kalns 2000        
8. Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene"     1:58,40
  Roberts Napituhins 1999        
  Guntis Rubīns 1998        
  Rauls Abasovs 2000        

Latvijas Republikas JUNIORU un U23 ČEMPIONĀTS
NOLIKUMS
 

Mērķis: Noteikt 2016.gada Latvijas labākos smaiļotājus un kanoe airētājus junioru un U23 vecuma grupās.

Noteikt LR izlases komandas sastāvu dalībai Eiropas junioru čempionātā un Pasaules junioru čempionātā.

Vieta un laiks: 17.-19.06.2015. Limbaži

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

Sacensību sākums: 17.06. plkst.12.00 distance 1000 m

18.06. sacensību sākums 10.00 distance 200 m

19.06. sacensību sākums 10.00 distance 500 m

Pārstāvju sanāksme: 17.06. plkst.11.00

Dalībnieki un programma:

Juniori – 1998.g līdz 2001.g.dz. sportisti

U 23 – 1993.g.dz. līdz 1997.g.dz. sportisti

Juniori K-1, C-1 200 m, 500 m, 1000 m

K-2, C-2 200 m, 500 m, 1000 m

K-4, C-4 200 m, 500 m, 1000 m

K-1, C-1 4 x 200 m stafete

Juniores K-1 200 m, 500 m, 1000 m

K-2 200 m, 500 m, 1000 m

K-4 200 m, 500 m

K-1 4 x 200 m stafete (stafetes tiek sastādītas no viena kluba, sporta skolas komandām.)

C-1 200 m, 500 m

U 23 vīrieši K-1, C-1 200 m, 500 m, 1000 m

K-2, C-2 200 m, 500 m, 1000 m

K-4, C-4 200 m, 500 m

U 23 sievietes K-1 200 m, 500 m, 1000 m

K-2 200 m, 500 m, 1000 m

Starp fināla braucieniem – starplaiks 1 stunda.

APBALVOŠANA:

1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar čempionāta medaļām.

Visus apbalvojumu saņem tikai LR sportisti.

Pieteikumi:

PIETEIKUMI un dalībnieku kartiņas pa distancēm nosūtīt līdz 14.jūnijam

uz e-pasta adresi : canoe@canoe.lv (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājumu e-pastu par to saņemšanu uz adresi no kuras nosūtīts pieteikums). Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās. Individuāli licencētie sportisti personīgi atbild par savu veselības stāvokli un tā atbilstību dalībai sacensībās.

Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Informācija par naktsmītnēm OSC Limbaži.

Visi izdevumi, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām sedz komandējošā organizācija.

Iet atpakaļ