Latvijas Republikas čempionāts

-

Rezultāti

Latvijas Republikas čempionāts
smaiļošanā un kanoe airēšanā
               
        Limbaži, 2016.gada 26.-28.augusts
            26.08.2016.
REZULTĀTI  1000m  
               
K-1  1000m  vīr.               
1. Mārtiņš Veispals 1990 USK Barons 4:07,44   3:48,18
2. Oskars Rikters 1976 USK Barons 4:10,18 4:01,89 3:51,33
3. Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 4:14,56   3:52,92
4. Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb.un S-grīvas NSS 4:07,13   4:00,73
5. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 4:14,40 4:07,15 4:01,14
6. Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 4:19,72 4:13,27 4:07,48
7. Jānis Liepiņš 1983 USK Barons 4:18,26 4:14,79 4:12,09
8. Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 4:25,87 4:18,37 4:16,55
9. Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 4:23,50 4:14,60 4:20,15
10.-11. Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov.BJSS 4:22,05 4:20,61  
  Rainers Švecs 2001 Limb.un S-grīvas NSS 4:27,88 4:15,37  
12.-13. Andrejs Dmitrijevs 1992 Brocēnu nov.BJSS 4:21,29 4:18,70  
  Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 4:20,05 4:24,92  
14.-15. Ģirts Ločmelis 1989 SK "Uz Viļņa" 4:25,97 4:30,92  
  Mārtiņš Kaija 1997 AK "Kaija" 4:27,37 4:19,22  
16.-17. Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars" 4:22,70 4:34,35  
  Roberts Brālis 1996 Ventspils "Spars" 4:24,76 4:21,73  
18.-19. Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limb.un S-grīvas NSS 4:40,96 4:24,34  
  Kristaps Redviņš 1997 Ventspils "Spars" 4:30,51 4:29,85  
20. Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 4:43,22 4:44,31  
21. Markuss Jonatāns 2000 Limb.un S-grīvas NSS 4:26,44    
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS DNS    
C-1  1000m  vīr.               
1. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 4:19,93   3:59,38
2. Aivis Tints 1987 Liepāja, "Attekas sala" 4:40,78   4:09,34
3. Gatis Pranks 1986 Liepāja, "Attekas sala" 4:54,41   4:10,74
4. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 4:51,84   4:22,71
5. Kristiāns Kacars 2000 Limb.un S-grīvas NSS 4:42,24   4:27,46
6. Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS 5:01,72 4:52,69 4:28,33
7. Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 4:38,14   4:29,22
8. Ginters Kublinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 5:23,54 5:06,22 4:57,60
9. Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 5:19,77 5:23,06 5:18,09
10. Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS Rīdzene" 5:22,69 5:25,18  
11. Daniils Serins 2000 Ventspils "Spars" 6:20,17 5:30,65  
12. Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars" 6:07,47 6:11,11  
13. Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 5:47,24 6:20,40  
               
               
               
               
               
               
K-1  1000m  siev.               
1. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 4:30,84   4:16,42
2. Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 4:39,80   4:18,74
3. Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS 4:42,32   4:36,25
4. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 4:53,11   4:42,04
5. Santa Dreimane 1999 Limb.un S-grīvas NSS 4:57,64 5:02,27 4:42,52
6. Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 4:50,27   4:43,12
7. Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 5:07,72   4:48,53
8. Monta Dreimane 2001 Limb.un S-grīvas NSS 5:10,58 5:09,77 5:08,14
9. Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov. BJSS 5:29,37 5:22,51 5:22,54
10. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 5:29,00 5:29,22  
               
K-2  1000m  vīr.               
1. Mārtiņš Veispals 1990 USK Barons 3:36,97   3:28,50
  Roberts Pumpa 1995 SASS MSĢ      
2. Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 3:38,29   3:29,56
  Dāvis Ciršs 1997        
3. Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov. BJSS 3:43,24   3:32,31
  Roberts Akmens 1996 Talsu sporta skola      
4. Valērijs Pavlovs 1987 BJSS "Rīdzene" 3:38,63   3:33,25
  Juris Apters 1993        
5. Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 3:39,00   3:36,78
  Artūrs Derkusovs 1999        
6. Santis Pupuriņš 1998 Ventspils "Spars" 3:47,28   3:41,75
  Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene"      
7. Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb.un S-grīvas NSS 3:40,36 3:46,53 3:43,78
  Dāvis Melnalksnis 1993        
8. Nauris Tomsons 2001 Limb.un S-grīvas NSS 3:49,57 3:48,73 3:44,04
  Aigars Cīrulis 2001        
9. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 4:08,25 3:47,08 3:48,05
  Kristofers Lamberts 2000        
10. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 3:53,33 3:49,40  
  Reinis Kalnarājs 1999        
11. Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 4:14,75 3:57,41  
  Sergejs Nikonovs 1999        
12. Lukass Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 4:11,07 4:02,01  
  Arturs Skrebels 2001        
13. Uvis Arbidāns 2000 Limb.un S-grīvas NSS 4:25,53 4:23,06  
  Egīls Kalns 2000 Jelgavas KC      
               
C-2  1000m  vīr.               
1. Aivis Tints 1987 Liepāja, "Attekas sala"     3:42,47
  Gatis Pranks 1986        
2. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS     3:56,00
  Matīss Ozols 2000        
3. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"     3:59,91
  Staņislavs Leščinskis 1993 MSĢ      
4. Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS/   4:00,08
  Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS      
               
5. Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS     4:30,06
  Aleksejs Čikuns 2001        
6. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars"     4:59,72
  Aleksejs Sabarņa 2000        
               
K-2  1000m  siev.               
1. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"     4:03,53
  Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS      
2. Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     4:09,57
  Daiga Liepiņa 1998        
3. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     4:10,74
  Madara Aldiņa 1994        
4. Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"     4:34,92
  Linda Krilovska 1999        
               
K-4  1000m  vīr.               
1. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS     3:12,91
  Valters Veispals 1995 AK "Barons"      
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Oskars Rikters 1977        
2. Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS     3:15,67
  Dāvis Ciršs 1997        
  Aldis Artūrs Vilde 1997        
  Dāvis Melnalksnis 1993        
3. Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC/     3:16,47
  Mārtiņš Upītis 1982 Brocēni      
  Ervins Vēveris 1981        
  Vasilijs Andriško 1993        
4. Jānis Liepiņš 1983 Jelgavas BJSS     3:16,97
  Rihards Kraulis 1999 USK Barons      
  Artūrs Derkusovs 1999        
  Atjoms Kokarevs 2000        
5. Edvards Ceipe 2001 Jelgavas BJSS     3:17,25
  Roberts Altmanis 1999 BJSS "Rīdzene"      
  Roberts Ernests Levics 1999        
  Kristofers Lamberts 2000        
6. Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene"     3:20,18
  Andrejs Dmitrijevs 1992 Brocēni      
  Valērijs Pavlovs 1987        
  Mārtiņš Kaija 1987        
7. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"     3:21,34
  Kristaps Laube 1999        
  Reinis Kalnarājs 1999        
  Valters Sudmalis 1998        
8. Uvis Arbidāns 2000 Limb.un S-grīvas NSS     3:27,61
  Rainers Švecs 2001        
  Aigars Cīrulis 2001        
  Nauris Tomsons 2001        
               
               
C-4  1000m  vīr.               
1. Dāvids Alijevs 1995 Limb.un S-grīvas NSS     3:54,68
  Rūdolfs Segliņš 1994 MSĢ SASS      
  Alekss Podenskis 1997 BJSS "Rīdzene"      
  Staņislavs Leščinskis 1994        
2. Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS     4:01,06
  Boriss Lonskis 1997        
  Aleksejs Ševcovs 2001        
  Igors Miļuhins 1999        
3. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars"     4:19,40
  Kristaps Buks 2000        
  Daniils Serins 2000        
  Aleksejs Sabarņa 2000        
REZULTĀTI  500m
               
K-1  500m  vīr.               
1. Roberts Akmens 1996 Talsi 1:51,67 1:49,25 1:44,40
2. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 1:59,84 1:48,75 1:45,08
3. Mārtiņš Veispals 1990 USK Barons 1:54,90 1:45,77 1:46,23
4. Oskars Rikters 1977 USK Barons 1:49,81 1:51,37 1:49,42
5. Roberts Altmanis 1999 Jelgava BJSS 1:53,85 1:49,74 1:50,42
6. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 1:52,06 1:52,17 1:50,65
7. Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 1:56,58 1:50,35 1:50,79
8. Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 1:54,29 1:53,24 1:57,03
9. Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 1:58,90 1:53,89 2:30,83
10.-12. Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 1:54,75 1:56,67  
  Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 1:55,76 1:53,72  
  Māris Bergšteins 1983 S-grīvas ŪSA biedrība 1:54,66 1:53,66  
13.-15. Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS 1:53,75 1:55,74  
  Mārtiņš Kaija 1997 AK "Kaija" 2:00,12 1:54,17  
  Roberts Brālis 1996 Ventspils "Spars" 1:59,07 1:59,44  
16.-18. Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 2:01,55 1:56,05  
  Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov.BJSS 1:59,44 1:55,71  
  Henijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 2:03,38 1:59,68  
19.-21. Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 2:10,66 1:56,21  
  Andrejs Dmitrijevs 1992 Brocēnu nov.BJSS 2:10,38 1:56,21  
  Jānis Liepiņš 1983 USK Barons 2:04,73 2:00,21  
22.-24. Rainers Švecs 2001 Limb.un S-grīvas NSS 2:00,42 1:58,92  
  Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 2:06,98 2:21,88  
  Markuss Jonatāns 2000 Limb. un S-grīvas NSS 2:02,43 2:03,25  
25.-26. Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars" 2:04,35 2:08,20  
  Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 2:07,76 2:11,21  
27. Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 2:00,75 DNF  
28.-29. Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb. un S-grīvas NSS 2:15,28    
  Kristaps Redviņš 1997 Ventspils  "Spars" 2:07,94    
               
C-1  500m  vīr.               
1. Gatis Pranks 1986 Liepāja, SK Attekas sala 2:01,91   1:52,80
2. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 2:16,76   1:53,59
3. Aivis Tints 1987 Liepāja,SK Attekas sala 1:56,99   1:54,77
4. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 2:05,86 2:14,75 1:58,76
5. Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 2:03,53 2:14,67 2:00,65
6. Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 2:05,40 2:13,06 2:02,03
7. Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS 2:04,30 2:06,99 2:13,63
8. Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 2:15,11 2:14,83 2:16,75
9. Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 2:19,41 2:16,78 2:17,85
10.-11. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 2:22,39 2:17,47  
  Ginters Kublinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 2:26,77 2:18,69  
12.-13. Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 2:20,41 2:20,74  
  Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars" 2:22,64 2:26,46  
14.-15. Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 2:25,32 2:32,93  
  Daniils Serins 2000 Ventspils "Spars" 2:28,54 2:25,07  
16.-17. Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 2:45,88 2:45,38  
  Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars" 2:33,29 2:48,18  
18.-19. Ričards Zaķis 2001 BJSS "Rīdzene" 2:35,24 2:54,74  
  Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 2:59,62 3:06,20  
               
K-1  500m  siev.               
1. Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 2:12,80   1:59,88
2. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 2:06,02   2:01,29
3. Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS 2:07,24   2:06,63
4. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 2:12,59   2:10,84
5. Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 2:20,11 2:22,20 2:12,46
6. Baiba Petrovska 1999 Jelgavas BJSS 2:18,69   2:16,59
7. Santa Dreimane 1999 Limb.un S-grīvas NSS 2:22,12   2:18,14
8. Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 2:22,09 2:25,55 2:20,39
9. Anete Neretniece 1998 Limb.un S-grīvas NSS 2:34,39 2:26,21 2:26,86
10. Monta Dreimane 2001 Limb.un S-grīvas NSS 2:28,80 2:29,97  
11. Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS 2:40,24 2:31,06  
12. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 2:36,38 2:32,22  
               
C-1  500m  siev.               
1. Agnija Bērziņa 1989 Limb.un S-grīvas NSS     2:22,61
2. Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS     2:26,43
3. Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene"     2:48,78
4. Līga Kariņa 1999 Limb.un S-grīvas NSS     2:59,38
               
K-2  500m  vīr.               
1. Mārtiņš Veispals 1990 USK Barons/     1:34,99
  Roberts Akmens 1996 Talsu nov.sp.sk.      
2. Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS     1:37,58
  Dāvis Ciršs 1997        
3. Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene"/     1:38,81
  Santis Pupuriņš 1998 Ventspils      
4. Valērijs Pavlovs 1987 BJSS "Rīdzene"     1:40,87
  Juris Apters 1993        
5. Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS     1:41,31
  Artūrs Derkusovs 1999        
6. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"     1:41,75
  Kristofers Lamberts 2000        
7. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene"     1:44,26
  Reinis Kalnarājs 1999        
8. Aigars Cīrulis 2001 Limb.un S-grīvas NSS     1:45,11
  Nauris Tomsons 2001        
9. Uvis Arbidāns 2000 Limb.un S-grīvas NSS     1:54,43
  Egīls Kalns 2000 Jelgava KC      
               
C-2  500m  vīr.               
1. Aivis Tints 1987 Liepāja, SK Attekas sala     1:46,40
  Gatis Pranks 1986        
2. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS     1:48,50
  Matīss Ozols 2000        
3. Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS/     1:53,76
  Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS      
4. Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS/     1:58,37
  Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"      
5. Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS     2:03,74
  Aleksejs Ševcovs 2001        
6. Alekss Podenskis 1997 Limb.un S-grīvas NSS/     2:07,89
  Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"      
7. Kristians Kacars 2000 Limb.un S-grīvas NSS     2:08,41
  Silvestrs Valdis Subocs 2000        
               
K-2  500m  siev.            
1. Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS/     1:55,86
  Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"      
2. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     1:59,65
  Madara Aldiņa 1994        
3. Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     2:03,85
  Daiga Liepiņa 1998        
4. Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"     2:11,93
  Linda Krilovska 1999        
5. Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene"     2:21,53
  Valērija Kačana 2000        
               
K-1  500m  vīr.  VETERĀNI   50+          
1. Viesturs Daugulis 1966 AK "Lemisele"     2:13,08
2. Andris Veinbergs 1962 Jelgava KC     2:22,09
               
               
C-1   500m  vīr.  VETERĀNI   50+          
1. Jefimijs Klementjevs 1963       2:13,08
               
               
K-4  500m  vīr.            
1. Kaspars Tīklenieks 1993 Limb.un S-grīvas NSS/     1:27,28
  Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS/       
  Roberts Akmens 1996 Talsu SS/ "Barons"      
  Mārtiņš Veispals 1990        
2. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS/     1:27,88
  Valters Veispals 1995 AK "Barons"      
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Oskars Rikters 1977        
3. Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS     1:29,44
  Dāvis Ciršs 1997        
  Santis Pupuriņš 1998        
  Dāvis Melnalksnis 1993        
4. Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC/     1:29,78
  Mārtiņš Upītis 1982 Brocēni      
  Ervins Vēveris 1981        
  Vasīlijs Andriško 1994        
5. Juris Apters 1983 BJSS "Rīdzene"/     1:33,06
  Artūrs Kleins 1997 AK "Kaija"      
  Valērijs Pavlovs 1987        
  Mārtiņš Kaija 1987        
6. Jānis Liepiņš 1983 Jelgavas BJSS/     1:33,73
  Artjoms Kokarevs 2000 SASS MSĢ      
  Rihards Kraulis 1999        
  Artūrs Derkusovs 1999        
7. Roberts Atmanis 1999 Jelgavas BJSS/     1:35,33
  Roberts Ernests Levics 1999 BJSS "Rīdzene"      
  Edvards Ceipe 2001        
  Kristofers Lamberts 2000        
8. Uvis Arbidāns 2000 Limb.un S-grīvas NSS     1:36,03
  Rainers Švecs 2001        
  Aigars Cīrulis 2001        
  Nauris Tomsons 2001        
9. Mārtiņš Gvaždžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"     1:38,81
  Kristaps Laube 1999        
  Reinis Kalnarājs 1999        
  Valters Sudmalis 1998        
               
C-4  500m  vīr.            
1. Alekss Podenskis 1997 Limb. un S-grīvas NSS/     1:47,41
  Rūdolfs Segliņš 1996 BJSS "Rīdzene"/      
  Staņislavs Leščinskis 1994 MSĢ TS SASS      
  Dāvids Alijevs 1995        
2. Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS     1:52,23
  Aleksejs Ševcovs 2001        
  Boriss Lonskis 1997        
  Igors Miļuhins 1999        
3. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars"     2:02,37
  Aleksejs Sabarņa 2000        
  Raivo Jēkabsons 1996        
  Daniils Serins 2000        
               
               
               
               
               
               
               
K-4  500m  siev.            
1. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     1:48,59
  Laura Skukauska 1996        
  Madara Aldiņa 1994        
  Amanda Opolā 1997        
2. Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     1:53,31
  Santa Dreimane 1999 Limb.un S-grīvas NSS      
  Sabīne Cirša 1999        
  Daiga Liepiņa 1998        
3. Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"/     1:58,04
  Linda Krilovska 1999 Limb.un S-grīvas NSS      
  Monta Dreimane 2001        
  Anete Neretniece 1998        
4. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"     1:58,88
  Marija Prohorova 1998        
  Valērija Kleine 2001        
  Valērija Kačana 2000        
REZULTĀTI  200m
               
K-1  200m  vīr.               
1. Kaspars Tīklenieks 1993 Limb.un S-grīvas NSS 0:40,07 0:40,06 0:38,45
2. Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS 0:39,65 0:39,93 0:38,71
3. Roberts Akmens 1996 Talsi 0:39,31 0:40,04 0:39,01
4. Mārtiņš Veispals 1990 USK Barons 0:42,01 0:41,18 0:40,23
5. Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 0:40,57 0:40,85 0:40,45
6. Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 0:41,38 0:40,59 0:41,24
7. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 0:40,25 0:40,89 0:41,55
8. Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 0:42,20 0:41,73 0:42,16
9. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 0:40,07 0:41,60 0:42,51
10.-12. Andrejs Šimko 1983 Jelgava KC 0:41,94 0:42,51  
  Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 0:40,71 0:41,81  
  Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 0:42,21 0:43,54  
13.-15. Māris Bergšteins 1983 S-grīvas ŪSA biedrība 0:44,00 0:42,85  
  Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 0:42,03 0:42,70  
  Ivans Tolstojs 1994 SASS MSĢ 0:42,41 0:44,03  
16.-18. Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:42,57 0:44,18  
  Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:42,53 0:42,90  
  Aigars Cīrulis 2001 Limb. un S-grīvas NSS 0:42,09 0:43,59  
19.-21. Nauris Tomsons 2001 Limb. un S-grīvas NSS 0:43,23 0:44,27  
  Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars" 0:46,38 0:46,76  
  Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 0:45,10 0:44,96  
22.-24. Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 0:44,83 0:46,50  
  Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 0:45,17 0:48,11  
  Roberts Brālis 1996 Ventspils "Spars" 0:43,70 0:45,33  
25.-27. Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:51,58 0:45,62  
  Markuss Jonatāns 2000 Limb. un S-grīvas NSS 0:48,89 0:50,28  
  Kristaps Redviņš 1997 Ventspils  "Spars" 0:45,78 0:46,89  
28. Henijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 0:47,45    
29.-30. Jānis Liepiņš 1983 USK Barons 0:48,17    
  Oskars Rikters 1976 USK Barons 0:51,68    
31. Rainers Švecs 2001 Limb.un S-grīvas NSS 0:49,97    
               
C-1  200m  vīr.               
1. Aivis Tints 1987 Liepāja, "Attekas sala" 0:48,58    
2. Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 0:46,58    
3. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 0:46,39    
4. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 0:49,16 0:49,41  
5. Kristiāns Kacars 2000 Limb.un S-grīvas NSS 0:50,26 0:49,28  
6. Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS 0:47,70 0:47,80  
7. Alekss Podenskis 1997 Limb. un S-grīvas NSS 0:49,14 0:50,60  
8. Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils "Spars" 0:51,04 0:51,51  
9. Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:50,35 0:50,93  
10.-11. Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS Rīdzene" 0:51,56 0:53,15  
  Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 0:52,73 0:51,91  
12.-13. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 0:52,54 0:53,67  
  Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TS SASS 0:51,76 0:52,68  
14.-15. Daniils Serins 2000 Ventspils "Spars" 0:57,87 0:56,24  
  Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars" 0:54,28 0:53,63  
16.-17. Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars" 0:56,40 0:58,04  
  Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 0:58,18 0:54,49  
18. Ginters Kublinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 0:53,16 0:55,10  
19. Ričards Zaķis 2001 BJSS "Rīdzene" 1:18,57 DNS  
20. Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 1:04,76    
               
K-1  200m  siev.             
1. Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 0:49,50   0:47,15
2. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 0:47,79   0:48,31
3. Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS 0:49,11   0:49,67
4. Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 0:50,74 0:52,62 0:50,85
5. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 0:49,92   0:51,86
6. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 0:51,64   0:52,96
7. Anete Neretniece 1998 Limb.un S-grīvas NSS 1:00,17 0:55,61 0:53,72
8. Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 0:52,61   0:54,55
9. Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 0:53,12 0:54,93 0:55,84
10. Monta Dreimane 2001 Limb.un S-grīvas NSS 0:57,59 0:58,92  
11. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 1:04,54 1:00,69  
12. Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov.BJSS 1:01,18 1:01,20  
13. Samanta Ganiņa 1997 Limb.un S-grīvas NSS 1:01,02 1:01,60  
               
C-1  200m  siev.             
1. Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS     1:00,95
2. Agnija Bērziņa 1989 Limb. un S-grīvas NSS     1:01,12
3. Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene"     1:10,00
4. Līga Kariņa 1999 Limb.un S-grīvas NSS     1:20,43
               
K-1  200m vīr. VETERĀNI  35.-49.g.v.        
1. Oskars Rikters 1976 USK Barons     0:43,49
2. Ervins Vēveris 1981 Jelgava KC     0:45,36
3. Raitis Biezais 1974 Jelgava KC     0:47,82
4. Māris Lieģis 1970 "Lucavsalas airi"     0:54,56
5. Gundars Tauriņš 1970 "Lucavsalas airi'     1:03,44
               
K-1  200m vīr. VETERĀNI  50.g. un vecāki      
1. Viesturs Daugulis 1966 AK "Lemisele"     0:55,24
2. Andris Veinbergs 1962 Jelgava KC     1:01,95
               
               
               
               
C-1  200m vīr. VETERĀNI   50.g. un vecāki      
1. Aleksandrs Višņevskis 1966 "Lucavsalas airi"     0:55,05
2. Jefimijs Klementjevs 1963       0:55,36
3. Gatis Inzulis 1961 SK "Lemisele"     1:10,58
               
K-2  200m  vīr.             
1. Deniss Volkovs 1994 Brocēnu nov.BJSS/ 0:36,52   0:35,26
  Kaspars Tīklenieks 1993 Limb. un S-grīvas NSS      
2. Mārtiņš Veispals 1990 USK Barons 0:36,74   0:35,40
  Roberts Akmens 1996 Talsu nov.sp.sk.      
3. Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene" 0:37,08   0:37,36
  Santis Pupuriņš 1998 Ventspils      
4. Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene"/ 0:38,00   0:37,50
  Vasīlijs Andriško 1994 Brocēni      
5. Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS 0:37,58   0:37,82
  Dāvis Ciršs 1997        
6. Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 0:39,37 0:38,78 0:40,29
  Artūrs Derkusovs 1999        
7. Nauris Tomsons 2001 Limb.un S-grīvas NSS 0:40,22   0:40,54
  Aigars Cīrulis 2001        
8. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 0:40,35 0:39,77 0:40,83
  Reinis Kalnarājs 1999        
9. Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 0:43,42 0:41,74 0:42,83
  Sergejs Nikonovs 1999        
10. Lukass Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 0:44,62 0:42,61  
  Arturs Skrebels 2001        
11. Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils "Spars" 0:43,65 0:44,33  
  Ģirts Ločmelis 1989 SK "Uz Viļņa"      
12. Uvis Arbidāns 2000 Limb.un S-grīvas NSS/ 0:45,95 0:45,96  
  Egīls Kalns 2000 Jelgava KC      
* Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" DNF    
  Kristofers Lamberts 2000        
               
C-2  200m vīr.            
1. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS     0:43,70
  Matīss Ozols 2000        
2. Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS     0:45,13
  Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS      
3. Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"     0:46,64
  Dāvids Aļijevs 1995 SASS      
4. Alekss Podenskis 1997 Limb.un S-grīvas NSS     0:48,94
  Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene"      
5. Kristians Kacars 2000 Limb.un S-grīvas NSS     0:51,18
  Silvestrs Valdis Subocs 2000        
6. Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS     0:51,50
  Aleksejs Ševcovs 2001        
               
               
               
K-2  200m siev.            
1. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     0:45,84
  Madara Aldiņa 1994        
2. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene"     0:45,96
  Amanda Opolā 1997        
3. Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     0:48,97
  Daiga Liepiņa 1998        
4. Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"     0:52,63
  Linda Krilovska 1999        
5. Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene"     0:53,36
  Valērija Kačana 2000        
               
K-4  200m vīr.            
1. Kaspars Tīklenieks 1993 Limb.un S-grīvas NSS/     0:34,60
  Roberts Akmens 1995 Talsi/ Brocēni/      
  Denis Volkovs 1994 USK Barons      
  Mārtiņš Veispals 1990        
2. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS/     0:34,87
  Valters Veispals 1995 AK "Barons"      
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Oskars Rikters 1977        
3. Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC     0:35,01
  Mārtiņš Upītis 1982        
  Ervins Vēveris 1981        
  Vasīlijs Andriško 1994 Brocēni      
4. Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS/     0:35,39
  Dāvis Ciršs 1997 Ventspils "Spars"      
  Aldis Artūrs Vilde 1997        
  Santis Pupuriņš 1998        
5. Jānis Liepiņš 1983 Jelgavas BJSS     0:38,02
  Artūrs Derkusovs 1999 USK Barons      
  Rihards Kraulis 1999 SASS/MSĢ      
  Artjoms Kokarevs 2000        
6. Uvis Arbidāns 2000 Limb.un S-grīvas NSS     0:40,08
  Rainers Švecs 2001        
  Aigars Cīrulis 2001        
  Nauris Tomsons 2001        
7. Mārtiņš Gvaždžiausks 1999 BJSS "Rīdzene"     0:40,26
  Kristaps Laube 1999        
  Reinis Kalnarājs 1999        
  Valters Sudmalis 1998        
8. Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene"     0:40,65
  Sergejs Nikonovs 1999        
  Gregors Nīss 1999        
  Lukass Nīss 2000        
* Edvards Ceipe 2001 Jelgavas BJSS/     DNF
  Roberts Atmanis 1999 BJSS "Rīdzene"      
  Roberts Ernests Levics 1999        
  Kristofers Lamberts 2000        
C-4  200m vīr.            
1. Alekss Podenskis 1997 Limb.un S-grīvas NSS     0:44,69
  Rūdolfs Segliņš 1996        
  Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"      
  Dāvids Aļijevs 1995 SASS MSĢ      
2. Aleksejs Čikuns 2001 Jelgavas BJSS     0:47,54
  Aleksejs Ševcovs 2001        
  Boriss Lonskis 1997        
  Igors Miļuhins 1999        
3. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars"     0:48,26
  Aleksejs Sabarņa 2000        
  Raivo Jēkabsons 1996        
  Daniils Serins 2000        
               
K-4  200m  siev.            
1. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     0:43,31
  Laura Skukauska 1996        
  Madara Aldiņa 1994        
  Amanda Opolā 1997        
2. Sabīne Cirša 1999 Limb.un S-grīvas NSS/     0:46,52
  Santa Dreimane 1999 Jelgavas BJSS      
  Baiba Petrovska 1998        
  Daiga Liepiņa 1998        
3. Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars"/     0:49,11
  Linda Krilovska 1999 BJSS "Rīdzene"/      
  Monta Dreimane 2002 Limb.un S-grīvas NSS      
  Anete Neretniece 1998        
4. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"     0:50,52
  Marija Prohorova 1998        
  Valērija Kleine 2001        
  Valērija Kačana 2000        
               
K-1  4 x 200m  vīr.            
1. Māris Cilinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS     2:43,54
  Dāvis Ciršs 1997        
  Aldis Artūrs Vilde 1997        
  Kaspars Tīklenieks 1993        
2. Roberts Atmanis 1999 Jelgavas BJSS/     2:44,19
  Roberts Ernests Levics 1999 USK Barons      
  Mārtiņš Veispals 1990        
  Oskars Rikters 1976        
3. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS     2:45,66
  Valters Veispals 1995        
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Artjoms Kokarevs 2000        
4. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene"     2:55,40
  Kristofers Lamberts 2000        
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999        
  Kristaps Laube 1999        
               
5. Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC     2:55,78
  Mārtiņš Upītis 1982        
  Ervins Vēveris 1981        
  Raitis Biezais 1974        
6. Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene"     3:09,74
  Arturs Kleins 1997        
  Sergejs Nikonovs 1999        
  Jurijs Avkštoļs 1999        
7. Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene"     3:13,93
  Guntis Rubīns 1998        
  Roberts Napituhins 1999        
  Valters Sudmalis 1998        
               
C-1  4 x 200m vīr.             
1. Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS     3:18,54
  Roberts Lagzdiņš 1999        
  Aleksejs Ševcovs 2001        
  Boriss Lonskis 1997        
2. Ginters Kublinskis 1999 Limb.un S-grīvas NSS     3:26,36
  Kristiāns Kacars 2000        
  Rūdolfs Segliņš 1996        
  Alekss Podenskis 1997        
3. Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene"     3:30,09
  Arsenijs Nitijevskis 1999        
  Staņislavs Leščinskis 1993        
  Kirils Sokolovs 2000        
4. Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars"     3:30,31
  Raivo Jēkabsons 1996        
  Kristers Frišenfelds 1999        
  Aleksejs Sabarņa 2000        
               
K-1 4 x 200m siev.             
1. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     3:27,90
  Madara Aldiņa 1994        
  Laura Skukauska 1996        
  Amanda Opolā 1997        
2. Sabīne Cirša 1999 Limb. un S-grīvas NSS     3:45,76
  Santa Dreimane  1999        
  Anete Neretniece 1998        
  Monta Dreimane  2001        
3. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"     4:04,36
  Marija Prohorova 1998        
  Valērija Kleine 2001        
  Valērija Kačana 2000        

LATVIJAS REPUBLIKAS ČEMPIONĀTS
N O L I K U M S

Mērķis: Noteikt 2016.gada Latvijas labākos smaiļotājus un kanoe airētājus.

Vieta un laiks: 26. – 28.08.2016. Limbaži

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

Sacensību sākums: 26.08. plkst.12.00 distance 1000 m

27.08. plkst.10.00 distance 200 m

28.08. plkst.10.00 distance 500 m

Pārstāvju sanāksme: 26.08. plkst.11.00

Sacensību programma:

Vīrieši K-1, C-1 200 m, 500 m, 1000 m

K-2, C-2 200 m, 500 m, 1000 m

K-4, C-4 200 m, 500 m, 1000 m

K-1, C-1 4 x 200 m stafete

Sievietes K-1 200 m, 500 m, 1000 m

K-2 200 m, 500 m, 1000 m

K-4 200 m, 500 m

K-1 4 x 200 m stafete

C-1 200 m, 500 m

Starp fināla braucieniem – starplaiks 1 stunda.

Stafetes tiek komplektētas no viena kluba sportistiem.

Sacensībās notiek tikai A fināli.

APBALVOŠANA

1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar čempionāta medaļām.

Visus apbalvojumus izcīna tikai LR sportisti.

Pieteikumi un dalībnieku kartiņas

PIETEIKUMUS un dalībnieku kartiņas pa distancēm nosūtīt līdz š.g. 22.augustam uz e-pasta adresi: canoe@canoe.lv (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums). Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās. Individuāli licencētie sportisti un veterāni personīgi atbild par savu veselības stāvokli un tā atbilstību dalībai sacensībās.

Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Informācija par naktsmītnēm OSC Limbaži .

Visi izdevumi, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām sedz komandējošā organizācija.

Iet atpakaļ