Brocēnu pilsētas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā

Rezultāti

 

 

K-1     500m              „A” grupa                 meitenes        1998.-1999.g.dz.

1. Linda Krilovska                           2:22,5                         Ventspils

2. Megija Kūle                                  2:23,4                         Ventspils

3. Kitija Holšteine                            2:25,6                         Brocēni

 

 

K-1     500m              „A” grupa                 zēni                 1998.-1999.g.dz.

1. Aleksandrs Saipulajevs              1:55,93                       Ventspils

2. Emīls Kalenda                              1:59,24                       Ventspils

3. Deivids Jaunsproģis                    2:02,19                       Ventspils

4. Kristaps Kristiāns Ozoliņš         2:04,83                       Talsi

5. Egils Milnis                                   2:18,05                       Brocēni

6. Rudolfs Kohs                                2:30,67                       Ventspils

 

 

C-1     500m              „A” grupa                 zēni                 1998.-1999.g.dz.

1. Linards Baumanis                                    2:21,29                       Talsi

 

 

K-1     500m              „B” grupa                 meitenes        2000.-2001.g.dz.

1. Aina Saļņikova                             2:20,55                       Ventspils

2. Anna Karpinska                           2:40,56                       Ventspils

 

 

K-1     500m              „B” grupa                 zēni                 2000.-2001.g.dz.

1. Toms Andersons                          1:58,29                       Brocēni

2. Matīss Milzers                              2:00,72                       Ventspils

3. Helmuts Zīle                                 2:03,81                       Brocēni

4. Rihards Jēkabs Dzenis                2:08,21                       Brocēni

 

 

C-1     500m              „B” grupa                 zēni                 2000.-2001.g.dz.

1. Ansis Grišāns                               2:02,13                       Brocēni

2. Rihards Ozolnieks                       2:11,90                       Talsi

3. Mārtiņš Grundmanis                   2:18,62                       Brocēni

4. Krists Znotiņš                               2:24,35                       Talsi

 

K-1     500m              „C” grupa                 zēni                 2002.g.dz.

1. Augusts Melderis                         2:12,60                       Brocēni

2. Jēkabs Kaleda                              2:12,86                       Ventspils

3. Rainers Uplejs                              2:16,97                       Ventspils

 

 

K-1     500m              „C” grupa                 meitenes        2002.g.dz.

1. Linda Briedaka                             2:24,82                       Brocēni

2. Marta Cepurīte                             2:27,89                       Ventspils

3. Alīna Mihailova                           2:33,29                       Ventspils

 

 

C-1     500m              „C” grupa                 zēni                 2002.g.dz.

1. Jonatāns Siders                            3:40,56                       Ventspils

 

 

K-1     500m              „D” grupa                 meitenes        2003.g.dz.

1. Evelīna Šampiņa                          2:40,23                       Brocēni

2. Nellija Paegle                               2:53,86                       Ventspils

3. Ieva Kalniņa                                 3:22,48                       Ventspils

 

 

K-1     500m              „D” grupa                 zēni                 2003.g.dz.

1. Dainis Pikalovs                            2:22,52                       Brocēni

2. Edijs Dombrovskis                      2:27,50                       Brocēni

3. Kārlis Putniņš                               2:27,86                       Ventspils

4. Eduards Siliņš                              2:34,22                       Talsi

5. Ralfs Landmanis                          2:36,94                       Ventspils

6. Miks Štromanis                            2:37,86                       Brocēni

7. Alekss Grečuhins                         2:40,44                       Ventspils

 

 

C-1     500m              „D” grupa                 zēni                 2003.g.dz.

1. Daniels Mežeckis                        2:54,99                       Brocēni

2. Ralfs Pavārs                                  3:18,42                       Brocēni

3. Grebs Vasiļjevs                            3:30,28                       Ventspils

4. Kārlis Grunte                                3:35,68                       Talsi

 

 

 

 

K-1     500m              „E” grupa                 meitenes        2004.g.dz. un jaunāki

1. Roberta Laurinoviča                   3:18,94                       Brocēni

 

 

K-1     500m              „E” grupa                 zēni                 2004.g.dz. un jaunāki

1. Renārs Bērziņš                             2:32,83                       Talsi

2. Klāvs Gailis                                  2:43,25                       Ventspils

3. Mārtiņš Kviesis                            2:59,02                       Ventspils

4. Aleksejs Masaitis                         3:10,04                       Ventspils

5. Niks Mārtiņš Spēlmanis              3:13,08                       Talsi

6. Artūrs Ikšens                                3:14, 22                      Talsi

7. Gatis Gūtmanis                             3:24,22                       Ventspils

8. Jānis Štegmanis                            3:25,56                       Brocēni

9. Raivis Rutkis                                3:32,95                       Talsi

 

 

C-1     500m              „E” grupa                 zēni                 2004.g.dz. un jaunāki

1. Daniels Siders                              3:51,13                       Ventspils

 

Nolikums

Mērķis un uzdevumi.

1.Airēšanas popularizēšana.

2.Veicināt veselīgu dzīves veidu.

Vieta un laiks.

Sacensības notiks Brocēnos 2016. gada 29.jūnijā. Sacensību sākums plkst. 12.00.

 

Sacensību vadība.

Sacensības organizē un vada Brocēnu novada BJSS airēšanas nodaļa.

 

Dalībnieki un programma.

 Dalībnieki startē 500m distancēs sekojošās vecuma grupās:

ü „A” grupa 1998.-1999.g.dz. zēni un meitenes

ü „B” grupa 2000.-2001.g.dz. zēni un meitenes

ü „C” grupa 2002.g.dz. zēni un meitenes

ü „D” grupa 2003.g.dz. zēni un meitenes

ü „E” grupa 2004.g.dz. un jaunāki zēni un meitenes

 

Apbalvošana.

Pirmo trīs vietu ieguvēji visās vecuma grupās tiks apbalvoti ar diplomiem un medaļām.

 

Pieteikumi.

Pieteikumi par piedalīšanos sacensībās jāsūta uz uz e-pastu: valerakorotkovs@inbox.lv līdz 27. jūnijam. Pieteikumu izmaiņas iesniedzamas sacensību dienā līdz plkst. 1000.

 

Visus izdevumus, kas saistīti ar piedalīšanos sacensībās sedz komandējošā organizācija.

Iet atpakaļ