Jaunumi

Pasaules čempionāts

Rīt uz Pasaules junioru U23 čempionātu Rumānijā-Pitesti dosies mūsu izlase:
 
U23
Laura Skukauska k-1 500m; 1000m
Sabīne Cirša k-1 200m
Jūlija Gutova c-1 200m; 500m
Aldis Artūrs Vilde k-1 1000m
Roberts Altmanis k-1 500m; k-4 500m
Roberts Akmens k-1 200m
Renārs Jānis Bronka k-2 1000m
Vladislavs Fostijs k-2 1000m
Kristofers Lamberts k-4 500m
Kristaps Laube k-4 500m
Mārtiņš Gvazdžiausks k-4 500m
Vitālijs Upenieks C-1 1000m
Ansis Grišāns c-1 200m; c-2 1000m
Matīss Ozols c-2 1000m
 
Juniori:
Katrīna Smiltniece k-1 200m; k-1 500m
Otto Gerbers k-1 1000m
Zigmārs Cinovskis k-1 500m; k-2 1000m
Aigars Cīrulis k-1 200m; k-4 500m
Ingus Justs k-2 1000m
Nauris Tomsons k-4 500m
Jēkabs Kalenda k-4 500m
Edvards Ceipe k-4 500m
Aleksejs Ševcovs c-1 1000m
Iļja Lučenkovs c-1 200m
Jurijs Ševcovs c-2 1000m
Nils Mediņš c-2 1000m
 
Vēlam veiksmi !!!!!

LKF jaunais logo

files/canoe/protokoli/Foto/logolkf2019.jpg

Programma

Programma 26.-27.07.2019.

Lasīt tālāk...

Programma

Programma pielikumā.

Lasīt tālāk...

Virsvaldes sēde

LKF Virsvaldes sēde notiks sestdien, 20.07.2019. plkst.13:30  OC'' Limbaži '' Airēšanas bāzes Atpūtas namiņā . Adrese :Lieliezera iela  33 ,Limbaži.

Darba kārtība:
1.LKF Ģenerālsekretārs.
2.LKF Virsvaldes priekšsēdētājs.
3.LKF 2019.gada budžets.
4.LKF birojs.
5.LKF grāmatvedība.
6.LKF konti.
7.LKF mājas lapa.
8.LKF Vārda izmantošana.
9.Dažādi.

Pēdējā sacensību dienā Eiropas junioru U23 čempionātā nolēgusies:

Roberts Akmens k-1 200m 7. vieta

Ansis Grišāns c-1 200m 7. vieta

Iļja Lučenkovs c-1 200m 7. vieta

Jūlija Gutova c-1 500m 9. vieta

files/canoe/protokoli/Foto/15072019.jpg

 

files/canoe/protokoli/Foto/150720199.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/1507201999.jpg

Trešās dienas kopsavilkums.

Aldis Artūrs Vilde k-1 1000m 4. vieta

Roberts Lagzdiņš c-1 1000m 5. vieta

Nauris Tomsons k-2 1000m 6. vieta

Aigars Cīrulis k-2 1000m 6. vieta

 

Cīņu turpina:

A finālā

Iļja Lučenkovs c-1 200m

Roberts Akmens k-1 200m

B finālā

Jēkabs Kalenda k-1 200m

files/canoe/protokoli/Foto/13072019.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/130720191.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/130720192.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/130720193.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/130720194.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/130720195.jpg

Eiropas U 23 čempionātā Čehijā noslēgušās pirmās divas sacensību dienas.

Mūsu izlases veikums:

A fināls Jūlija Gutova C-1 500m

Aldis Artūrs Vilde k-1 1000m

Roberts Lagzdiņš C-1 1000m

Nauris Tomsons k-2 1000m

Aigars Cīrulis k-2 1000m

Ansis Grišāns C-1 200m

B fināls:

Laura Skukauska K-1 500m

Edvards Ceipe K-1 500m

Zigmārs Cinovskis k-4 500m

Rihards Silārs k-4 500m

Henrijs Horts k-4 500m

Kārlis Dumpis K-4 500m

files/canoe/protokoli/Foto/12072019.jpg

 

files/canoe/protokoli/Foto/120720191.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/120720192.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/120720193.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/120720194.jpg

Eiropas čempionāts

Šodien uz Eiropas junioru & U23 čempionātu ierodas Latvijas Komanda:

Sportisti:
  1. Roberts Akmens
  2. Aldis Artūrs Vilde
  3. Roberts Altmanis
  4. Egils Kalns
  5. Kristofers Lamberts
  6. Kristaps Laube
  7. Laura Skukauska
  8. Jūlija Gutova
  9. Roberts Lagzdiņš
  10. Ansis Grišāns
  11. Matīss Ozols
  12. Jēkabs Kalenda
  13. Otto Gerbers
  14. Edvards Ceipe
  15. Nauris Tomsons
  16. Aigars Cīrulis
  17. Zigmārs Cinovskis
  18. Kārlis Dumpis
  19. Rihards Silārs
  20. Henrijs Horts
  21. Iļja Lučenkovs
  22. Aleksejs Ševcovs
  23. Jurijs Ševcovs
  24. Santa Strode
  25. Linda Beidaka
  26. Margarita Oša
  27. Reina Rituma
Treneri:
Genādijs Zujevs, Juris Lauris, Kaspars Močāns,Sergejs Bobkovs, Raivo Aglenieks, Aivars Mackevičs.
 
Tiesnesis:
Ilze Bome.

Programma

Programma 05.07.-07.07.2019.

Lasīt tālāk...