Jaunumi

Pasaules čempionāts

c-1 200m Ansim Grišānam 6. vieta. Malacis!

 files/canoe/protokoli/Foto/ansis03082019.jpg

 

 

 

Pasaules čempions

APSVEICAM!!

Mums ir pasaules U23 čempions K-1 200m distancē - ROBERTS AKMENS.

files/canoe/protokoli/AKEMNS030801.jpg

 

files/canoe/protokoli/akemns_0308.jpg

Pasaules čempionāts

Rīt uz Pasaules junioru U23 čempionātu Rumānijā-Pitesti dosies mūsu izlase:
 
U23
Laura Skukauska k-1 500m; 1000m
Sabīne Cirša k-1 200m
Jūlija Gutova c-1 200m; 500m
Aldis Artūrs Vilde k-1 1000m
Roberts Altmanis k-1 500m; k-4 500m
Roberts Akmens k-1 200m
Renārs Jānis Bronka k-2 1000m
Vladislavs Fostijs k-2 1000m
Kristofers Lamberts k-4 500m
Kristaps Laube k-4 500m
Mārtiņš Gvazdžiausks k-4 500m
Vitālijs Upenieks C-1 1000m
Ansis Grišāns c-1 200m; c-2 1000m
Matīss Ozols c-2 1000m
 
Juniori:
Katrīna Smiltniece k-1 200m; k-1 500m
Otto Gerbers k-1 1000m
Zigmārs Cinovskis k-1 500m; k-2 1000m
Aigars Cīrulis k-1 200m; k-4 500m
Ingus Justs k-2 1000m
Nauris Tomsons k-4 500m
Jēkabs Kalenda k-4 500m
Edvards Ceipe k-4 500m
Aleksejs Ševcovs c-1 1000m
Iļja Lučenkovs c-1 200m
Jurijs Ševcovs c-2 1000m
Nils Mediņš c-2 1000m
 
Vēlam veiksmi !!!!!

LKF jaunais logo

files/canoe/protokoli/Foto/logolkf2019.jpg

Programma

Programma 26.-27.07.2019.

Lasīt tālāk...

Programma

Programma pielikumā.

Lasīt tālāk...

Virsvaldes sēde

LKF Virsvaldes sēde notiks sestdien, 20.07.2019. plkst.13:30  OC'' Limbaži '' Airēšanas bāzes Atpūtas namiņā . Adrese :Lieliezera iela  33 ,Limbaži.

Darba kārtība:
1.LKF Ģenerālsekretārs.
2.LKF Virsvaldes priekšsēdētājs.
3.LKF 2019.gada budžets.
4.LKF birojs.
5.LKF grāmatvedība.
6.LKF konti.
7.LKF mājas lapa.
8.LKF Vārda izmantošana.
9.Dažādi.

Pēdējā sacensību dienā Eiropas junioru U23 čempionātā nolēgusies:

Roberts Akmens k-1 200m 7. vieta

Ansis Grišāns c-1 200m 7. vieta

Iļja Lučenkovs c-1 200m 7. vieta

Jūlija Gutova c-1 500m 9. vieta

files/canoe/protokoli/Foto/15072019.jpg

 

files/canoe/protokoli/Foto/150720199.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/1507201999.jpg

Trešās dienas kopsavilkums.

Aldis Artūrs Vilde k-1 1000m 4. vieta

Roberts Lagzdiņš c-1 1000m 5. vieta

Nauris Tomsons k-2 1000m 6. vieta

Aigars Cīrulis k-2 1000m 6. vieta

 

Cīņu turpina:

A finālā

Iļja Lučenkovs c-1 200m

Roberts Akmens k-1 200m

B finālā

Jēkabs Kalenda k-1 200m

files/canoe/protokoli/Foto/13072019.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/130720191.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/130720192.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/130720193.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/130720194.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/130720195.jpg