Jaunumi

ATKLĀŠANAS CEREMONIJA

Karognesējs - Roberts Akmens.

files/canoe/protokoli/Foto/plovdiv18.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/plovdiv181.jpg

Pasaules Junioru&U23 čempionāts.

Ceturtdien Plovdivā sāksies Pasaules junioru U23 čempionāts . Latvijas komandu pārstāvēs 20 sportisti un 6 treneri.
 
U23
  • Aldis Artūrs Vilde k-1 1000m un 500m
  • Roberts Akmens k-1 200m
  • Sabīne Cirša k-1 200m; 500m; 1000m
  • Roberts Lagzdińš C-1 1000m
  • Jūlija Gutova C-1 200m un 500m
 
Juniori
  • Egils Kalns K-1 1000m;k-4 500m
  • Kristofers Lamberts K-1 500m
  • Edvards Ceipe K-1 200m
  • Nauris Tomsons k-2 1000m
  • Aigars Cīrulis k-2 1000m
  • Gints Markavičs k-4 500m
  • Zigmārs Cinovskis k-4 500m
  • Otto Gerbers k-4 500m
  • Margarita Oša k-1 200m;k-2 500m
  • Katrīna Smiltniece k-2 500m
  • Aleksejs Ševcovs c-1 1000m;c-4 500m
  • Ansis Grišāns c-1 200m;c-2 1000m
  • Matīss Ozols c-2 1000m; c-4 500m
  • Jurijs Ševcovs c-4 500m
  • Vitālijs Upenieks c-4 500m
 
treneri:
  • Juris Lauris
  • Raivo Aglenieks
  • Genādijs Zujevs
  • Kaspars Močāns
  • Sergejs Bobkovs

Apsveikums

LKF apsveic treneri Arti Baronu ar dēla piedzimšanu.

files/canoe/protokoli/Foto/bernins.jpg

Programma

Sacensību programma 20.07.-21.07.2018.

Lasīt tālāk...

Programma

Programma 11.07.

Lasīt tālāk...

Apsveicam!!!

Eiropas Junioru U23 čempionātā Itālijā šodien Roberts Akmens k-1 200m izcīnīja 3.vietu. Apsveicam Robertu un viņa treneri Aleksandru Timoškeviču un sporta klubu "Prestol".

Ansis Grišāns C-1 200m izcīnīja augsto 4.vietu. treneris- Valērijs Korotkovs Brocēnu novada sporta skola.

Aldis Atūrs Vilde K-1 500m izcīnīja 9. vietu. treneris- Genādijs Zujevs Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola.

files/canoe/protokoli/Foto/EC0107.jpg

 

Eiropas junioru U23 čempionātā Itālijā šodien izcīnija:
Roberts Lagzdiņš(Jelgavas BJSS) c-1 1000m 6. vietu
treneris- Sergejs Bobkovs

Aleksejs Ševcovs(Jelgavas BJSS-MSĢ)
Matīss Ozols(JelgavasBJSS)
C-2 1000m 6.vietu
treneris-Sergejs Bobkovs

Ansis Grišāns (Brocēnu novada sposta skola)
C-1 1000m 8. vietu
treneris: Valērijs Korotkovs

Nauris Tomsons
Aigars Cīrulis ( Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola)
K-2 1000m 9.vietu
treneris: Kaspars Močāns

A finālam kvalificējās Roberts Akmens

B finālam kvalificējās Kristofers Lamberts

files/canoe/protokoli/ec182.jpg

files/canoe/protokoli/ec183.jpg

Otrā sacensību dienā arī Latvijas izlases sportisti startēja izcili. A finālam kvalificējās :
Aleksejs Ševcovs ,Jurijs Ševcovs,Matīss Ozols, Vitālijs Upenieks C-4 500m

Aldis Artūrs Vilde K-1 500m

Nauris Tomsons, Aigars Cīrulis K-2 1000m

Ansis Grišāns C-1 200m

B finālam kvalificējās:
Gints Markavičs, Zigmārs Cinovskis, Otto Gerbers,Egils Kalns K-4 500m

Edvards Ceipe K-1 500m

Eiropas junioru & U23 čempionāta pirmā diena Latvijas komandai noritēja ļoti veiksmīgi.

A finālos iekļuva:

  • Ansis Grišāns C-1 1000m
  • Roberts Lagzdiņš C-1 1000m
  • Aleksejs Ševcovs & Matīss Ozols C-2 1000m

Arī pārējie sportisti startēja veiksmīgi un iekļuva pusfinālos.

files/canoe/protokoli/Foto/ec18.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/ec181.jpg

Eiropas Čempionāts

Rīgas domes Izglītības,kultūras un sporta departaments piešķīra Madarai Aldiņai un Mārtiņam Gvazdžiauskam katram 690 Eur dzīvošanas izdevumu segšanai Eiropas čempionātā Serbijā - Belgradā 6.06-11.06.2018