Jaunumi

Programma

Programma 11.07.

Lasīt tālāk...

Apsveicam!!!

Eiropas Junioru U23 čempionātā Itālijā šodien Roberts Akmens k-1 200m izcīnīja 3.vietu. Apsveicam Robertu un viņa treneri Aleksandru Timoškeviču un sporta klubu "Prestol".

Ansis Grišāns C-1 200m izcīnīja augsto 4.vietu. treneris- Valērijs Korotkovs Brocēnu novada sporta skola.

Aldis Atūrs Vilde K-1 500m izcīnīja 9. vietu. treneris- Genādijs Zujevs Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola.

files/canoe/protokoli/Foto/EC0107.jpg

 

Eiropas junioru U23 čempionātā Itālijā šodien izcīnija:
Roberts Lagzdiņš(Jelgavas BJSS) c-1 1000m 6. vietu
treneris- Sergejs Bobkovs

Aleksejs Ševcovs(Jelgavas BJSS-MSĢ)
Matīss Ozols(JelgavasBJSS)
C-2 1000m 6.vietu
treneris-Sergejs Bobkovs

Ansis Grišāns (Brocēnu novada sposta skola)
C-1 1000m 8. vietu
treneris: Valērijs Korotkovs

Nauris Tomsons
Aigars Cīrulis ( Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola)
K-2 1000m 9.vietu
treneris: Kaspars Močāns

A finālam kvalificējās Roberts Akmens

B finālam kvalificējās Kristofers Lamberts

files/canoe/protokoli/ec182.jpg

files/canoe/protokoli/ec183.jpg

Otrā sacensību dienā arī Latvijas izlases sportisti startēja izcili. A finālam kvalificējās :
Aleksejs Ševcovs ,Jurijs Ševcovs,Matīss Ozols, Vitālijs Upenieks C-4 500m

Aldis Artūrs Vilde K-1 500m

Nauris Tomsons, Aigars Cīrulis K-2 1000m

Ansis Grišāns C-1 200m

B finālam kvalificējās:
Gints Markavičs, Zigmārs Cinovskis, Otto Gerbers,Egils Kalns K-4 500m

Edvards Ceipe K-1 500m

Eiropas junioru & U23 čempionāta pirmā diena Latvijas komandai noritēja ļoti veiksmīgi.

A finālos iekļuva:

  • Ansis Grišāns C-1 1000m
  • Roberts Lagzdiņš C-1 1000m
  • Aleksejs Ševcovs & Matīss Ozols C-2 1000m

Arī pārējie sportisti startēja veiksmīgi un iekļuva pusfinālos.

files/canoe/protokoli/Foto/ec18.jpg

files/canoe/protokoli/Foto/ec181.jpg

Eiropas Čempionāts

Rīgas domes Izglītības,kultūras un sporta departaments piešķīra Madarai Aldiņai un Mārtiņam Gvazdžiauskam katram 690 Eur dzīvošanas izdevumu segšanai Eiropas čempionātā Serbijā - Belgradā 6.06-11.06.2018

Eiropas Junioru & U23 čempionāts

Otrdien, uz Eiropas junioru U23 čempionātu Auronzo-Itālijā dosies mūsu izlase 24 sportistu un 6 treneru satāvā.

Viņu startiem sekojiet līdzi ŠEIT

U23 
  1. Aldis Artūrs Vilde K-1 1000m; k-1 500m
  2. Roberts Lagzdiņš C-1 1000m
  3. Māris Cilinskis-Kristaps Laube K-2 1000m
  4. Roberts Akmens K-1 200m
  5. Jūlija Gutova C-1 200m; C-1 500m
  6. Laura Skukauska K-1 1000m
  7. Līva Parfenkova k-1 500m;k-1 200m
  8. Laura Skukauska-Sabīne Cirša K-2 500m
 
JUNIORI
  1. Ansis Grišāns C-1 1000m; C-1 200m
  2. Aleksejs Ševcovs- Matīss Ozols C-2 1000m
  3. Vitālijs Upenieks-Aleksejs Ševcovs- Matīss Ozols-Jurijs Ševcovs C-4 500m
  4. Kristofers Lamberts K-1 200m
  5. Edvards Ceipe K-1 500m;K-1 1000m
  6. Nauris Tomsons-Aigars Cīrulis K-2 1000m
  7. Gints Markavičs-Zigmārs Cinovskis- Otto Gerbers-Egils Kalns K-4 500m
  8. Margarita Oša K-1 200m; K-1 500m
  9. Margarita Oša-Reina Rituma K2 500m
 
TRENERI
Juris Lauris
Kaspars Močāns
Igo Ažuks
Raivo Aglenieks
Sergejs Bobkovs
Genādijs Zujevs

LR Junioru & U23

Latvijas Junioru & U23 čempionāta programma.

Lasīt tālāk...

EIROPAS ČEMPIONĀTS

Šobrīd norit Eiropas čempionāts Serbijā-Belgradā.

Mūsu sportistu startiem sekojiet līdzi ŠEIT!
 

PROGRAMMA

Programma  01.06.2018.-02.06.2018. un informācija komandu pārstāvjiem pielikumā.

Lasīt tālāk...